Evelostore.lv - pasūtījums

īsumā:Pasūtu 5.maijā no viņiem pulksteni un peldbrilles kopā par summu virs 30ls, tas nozīmē, ka piegāde par velti, + izvēlos, ka maksāšu tad, kad prece tiks piegādāta.Tā kā pēc 5. maija bija svētki, tad viss ievilkās un tas arī ir normāli, kādas pāris dienas pēc svētkiem šie zvana un apstiprinu, ka esmu pasūtījis tik tālu viss kārtībā saka, ka tikšot galā ar visiem pasūtījumiem, tad zvanīšot piegādātājs , bet zvanu vēl pēc pāris dienām un prasu par pasūtījumu, kad viss būs utt.Tad sākās jautrība:Vispirms saka, ka pulkstenim krāsa nav tāda kā vēlos, piedāvā izvēlēties citu krāsu, to arī izdaru, brilles arī it kā esot, saka, ka sazināšoties ar mani par piegādi.Atkal paiet kaut kādas dienas un šie nekādas ziņas nedod, zvanu, kaut ko sajaukuši ar kolēģi, un iedevuši kurjeram kaut ko nepareizi, sarunājam, ka piegādās tās pašas dienas vakarā, atkal nekā un pēc tam zvanu nākamajā dienā saka, ka atkal kaut kas nav un būs pēc brīvdienām pirmdienā.Tagad, kad rakstu šo rakstu ir otrdiena un šodien zvanīju divas reizes. Pirmajā izstāstīju, ka atkal kavējaties, teica, ka brīnās, ka neviens man nav zvanījis utt., beigu beigās saka, ka tūlīt atzvanīs, es gaidu h stundas, zvanu atkal un viņš saka, ka brilles kaut kur pazudušas un, ka ja nevēlos tikai pulksteni, tad nekā nebūs. Atkal jautā no kura rīgas gala esmu, saka, ka sūtīs ar kurjeru un, ka man jāsamaksā caur banku vispirms viņiem, pēc tam kaut kad sūtīšos.Beigās vienojāmies, ka neko no viņiem nepirkšu.Norāde: evelostore.lv mājaslapā pie piegādes šajā datumā vēl tiek teikts, ka piegāde rīgā notiek 12-24h laikā, un pirkumiem pāri 30ls piegāde bezmaksas, nekas vairāk teiks nav.Gaidījis esmu jau pusotru nedēļu.Kā viens no bijušajiem šī veikala klientiem varu ieteikt citiem nekad neizvēlēties iepirkties šajā veikalā, jo attieksme no cilvēka, ar kuru runāju pa telefonu ir vieglprātīga.Kopumā esmu pusotru nedēļu esmu sportojis bez pulsometra, kas nozīmē, ka nevaru sekot līdzi manam pulsam pietiekoši veiksmīgi un nevaru trenēties maksimālā efektivitātē.Cik man ir informācijas, tad neesmu vienīgais pret kuru šādi izturas veikala darbinieki, tāpēc esiet uzmanīgi.