www.sudzibas.lv Evelatus, SIA Krāpšana un ļoti slikts servis!

AtrisinātaEvelatus, SIA - Krāpšana un ļoti slikts servis!

Uzmanību neiesaku nevienam šo uzņēmumu ja negribat būt apkrāpts!
Nodevu savu mobilo telefonu pie viniem uz maksas remontu 14.05.2018. Slikti darbojas runas skaļrunis. Manu telefonu viņi līdz šim brīdim 12.07.2018 neatdeva. Ne vienu reizi no servisa nebija zvana. Zvanīju pats, pēc mēneša, man teica ka manu telefonu nevar sataisīt, tipa ļoti dārgs remonts jāmaina mates plate. Es teicu labi tad taisīt telefonu nevajag, lūdzu atdodiet viņu atpakaļ. Teica ka pēc trim darba dienam atgriezis atpakaļ telefonu Evelatus veikalā Rīga plaza tur pat kur nodevu uz remontu.
Nogaidīju nedēļu, zvanu pats uz servisu neviens neatbild, braucu uz veikalu Rīga plaza stāstu savu problēmu, ka gribu saņemt savu telefonu atpakaļ. Pārdevējs saka ka šobrīd atrisināt manu jautājumu nevar, ik ka neceļ klausuli kolēģis kurš pieņēma no manis telefonu uz remontu.
Mēs uzlīksim jūsu jautājumu ka prioritaru un jums atzvanīsim. Pagājušas 2 nedēļas neviens neatzvanīja. Zvanīju pats jau ne servisā ne veikalā neviens neatbild, zvanīju vairākas dienas ne viens neatbild. Saku domāt ka mani apkrāpa. Pēc vairākām dienam, caur trēšam personām izdevies nodot ziņu galvenam menedžeriem. Atzvanīja pirmo reiz no uzņēmumā evelatus par gandriiz 2 mēnešiem, teica ka diemžēl nezināmu iemeslu dēl manu telefonu nevar atrast, varam piedevāt Jums kompensāciju 150 Eur. Es teicu mans telefons maksāja 400 eur muzak neka divus gadus atpakaļ. Man otra gala teica ka tas nav reāli, mans telefons bija lietots un pēc viņa eksperta slēdziena nebija labojams. Es teicu ka šim viedoklim nepiekrītu un sniegšu prasību tiesā, man ieteica labāk padomāt par kompensācijas vērtību un ja piekritu uz viņu piedāvātu summu 150 eur varu sazināties ar viņiem, līdz ar to saruna bija pabeigta...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Viktors Jermolajevs 18.07.2018

Vienojamies ar pakalpojuma sniedzēju par preces kompensāciju.

Dainis 14.07.2018

Jūsu situācijā 150 eur ir labs piedāvājums, ieteiktu piekrist, varēsiet tādu pašu lietotu nopirkt, ejošu pārāk daudz amerikāņu filmu esat skatījies, ja domājat, ka jums tagad miljonus kompensācijā izmaksās: d