European Hits Radio - GOAWINDA

Cienījamais European Hit Radio, lūdzu izņemiet no sava repertuāra katru rītu plkst.05.00 skanošo Džordža Harisona gabalu GOAWINDA, nu cik var to mēslu katru rītu klausīties???!!!?!?!?!!?!?!?!!!?!?!?!?!? SKAN JAU VAIRĀK PAR GADU KATRU RĪTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Www. 13.07.2012

Man gan tā dziesma liekas forša :)

M mm550 14.07.2012

www. tu viņu katru rītu klausies arī?

F Fiona 14.07.2012

Man arī patīk !

M mm550 19.08.2012

Tā arī turpina skanēt katru rīt, pārstāju šo raidstaciju klausīties vispār

Z zaptesburka 19.08.2012

mm550, šo te noteikti būs izlasījuši visi EuropeanHitRadio darbinieki, un tagad naktīs neguļ, bet izmisumā raud spilvenā parto, ka Tu vairs neklausies šo radiostaciju...
Pirmkārt, ja Tu sevis teikto adresē radiostacijai (kā liek domāt tas, kādā formā esi rakstījis savu sūdzību), tad varbūt Tavi ierosinājumi būtu efektīvāki, ja tos arī rakstītu uz kādu viņu mājas lapā kontaktos norādīto e-pastu? Tikpat labi Tu šo te varēji savā dienasgrāmatā ierakstīt, un tad gaidīt, ka kas mainīsies. Šī lapa nestrādā tā, ka Tevis rakstītās sūdzības pēc tam tiktu darītas zināmas firmai, par ko sūdzies.
Otrkārt - nu ko lai dara, tāds vienkārši ir tās radiostacijas mūzikas saturs - tiek atskaņotas tās dziesmas, kas tajā laiā skaitās populārākas. Un tas arī nozīmē vienveidību un biežu atkārtošanos. Ja tas nepatīk, tad tiešām vienkārši jāklausās cita radiostacija.
Bet treškārt - Tavas iedomas, ka kāds dotu kaut s*** par to, kādu radiostaciju Tu klausies, ir nepamatotas. Tā nav būtiska informācija, tāpat kā tas, ko šorīt ēdi brokastīs vai kādas krāsas zeķes esi uzvilcis. Protams, lielākos mērogos radiostacija ir ieinteresēta, lai tai būtu vairāk klausītāju, bet nedomāju, ka Tavs ieraksts par to, ka neklausies, kādam izraisītu jebkādu citu sajūtu kā tikai "nu un, ko Tu ar to gribēji pateikt?"

M mm550 04.09.2012

Ahahah, beidzot mans raksts kādu aizķēra!!! ZAPTESBURKA!!! Nezinu, kas tu esi, bet tas ka tu esi īsts latvietis (latviete) tas visam tekstam sit cauri:))))))))))))) Vispirms iemācies pareizi noformulēt savu domu, ja izglītība tev to atļauj. Es neesmu papagailis lai simts reizes atkārtotu, ko es ar to gribēju pateikt, iespringsti, pacel acis, izlasi, ja nesaproti, tad pasauc palīgā kādu gados vecāku cilvēku kurš prot lasīt un saprot, kas ir uzrakstīts. Un beidz lasīt sūdzības, kuras neizproti, ZAPTESBURKA...

Z zaptesburka 06.09.2012

mm550, varbūt pats iemācies kaut cik sakarīgi noformulēt to, ko gribi teikt (pat tad, ja Tevis sakāmais ir bezjēdzīgs, varēji to uzrakstīt piemērotākā veidā).
Par manu izglītību un lasītprasmi neuztraucies, un nekādu super dziļo domu Tu tur nerakstīji, lai to kāds nesaprastu. Es norādīju tikai uz to, ka tā 1) ir Tavas gaumes lieta (kas maz, ko interesē), un nav pamata sūdzēties par to, ka viss šājā pasaulē nav pieskaņots Tavai personiskajai gaumei, un 2) sūdzība nepamatoti šeit izteikta tādā formā, it kā to šeit noteikti izlasīs radiostacijas darbinieki, un tās dēļ mainīs programmu.
Papagailis neesi, arī neprasu, lai ko atkārtotu. Ja būtu pievērsis lielāku uzmanību manam komentāram, iespējams, ievērotu, ka vispār neko es Tev tur neprasīju.
Bet vispār jau laikam Tu pats jūties diezgan "aizķerts", ja jau šo ziņu ne tikai te ierakstīji, bet atsūtīji vēl man personiski. Nav tā vērts, manis teiktais nebija nekas personisks, nepārdzīvo nu tik ļoti. :P