European Credit Union - Izkrāpj naudu

Uzmanieties no SIA "European Credit Union". Ar šīs firmas palīdzību vēl neviens kredītu nav dabūjis. Kredītu nedabūsiet arī tad, ja Jums kredītvēsture ir pozitīva. Paņem tikai 25 Ls par konsultāciju, dažas dienas pagaida un tad pasaka, ka ir atteikums. Patiesībā viņi tur neko citu nedara, kā tikai iekasē 25 Ls. Neticiet, ka viņi tur stāsta, ka kredītus ir daudzi dabūjuši. Patiesība ir tāda, ka vēl neviens tur neko nav dabūjis.

E

Z zintis40 03.01.2013

Krāpnieki! Solīja izskatīt divu dienu laikā, bet pēc trijām dienām, kad pats zvanīju uzzināju, ka man kredīts ir atteikts, ar labu kredītvēsturi, oficiālu darba algu un vēl papildus uzrādāmiem ienākumiem. Iemeslu, protams, nepaskaidroja. Pirms tam pārliecinoši apgalvoja, ka ar maniem ienākumiem es varot dabūt kredītu, ziedoju Jaunā gada svinībām SIA "European Credit Union" 25 Ls.

Y YoYo 03.01.2013

A par ko 25Ls?
Kā viņi paskaidro, kādam nolūkam šī nauda tiek ņemta no klienta vēl pirms darījuma???

Z zintis40 04.01.2013

25 Ls esot par dokumentu izskatīšanu, konsultāciju, izsita čeku un iedeva līgumu par informācijas pakalpojumu sniegšanu. Teica, ka ja redzot, ka nevarēs iedot kredītu, tad nemaz tos 25 Ls neņemot. Izskatīja manus ienākumu, iegalvoja, ka man dos un es samaksāju prasītos latus.

V vitalik18 07.01.2013

Cik man zināms viņiem jāpaskaidro kāpēc ir atteikums. Šim uzņēmumam ir pašiem Creditreforma ieraksts par parādu!
Par viņiem jau 2011 gada rakstīja ka paņem 25.00 LVL un kredītu neizsniedz

L lapsa59 07.01.2013

visiem jasacelas un jauzraksta sudziba ekonomikas policijai lai parbauda ar ko vini nodarbojas 25 lati panem un sveiki ar labu kreditvesturi un alga 600lsj

S shaky 07.01.2013

Kaut kas līdzīgs invex fondiem, tikai viņi pras 800 ls, un skaidri un gaiši pasaka tev acīs ka ta nauda ir nelegala un ka ta nauda ir domata lai viņi sāktu kaut ko darīt, sakuma viņi teica ka tā nauda domāta, lai uzpirktu seb bankas darbinieku lai varetu dabut priekš manis krditu, bet kad lietas gaja tālāk, gad vajadzēja iet uz banku viņi vel prasija 120 ls viņu slepenajām darbībām.

S shaky 07.01.2013

Būtu jauki ja visi varetu sacelties, par to ja pārbauditu invex findus, ka viņi tur daras, un kadas naudas izskrapj, un to kāda sadarbība viņiem ir ar seb bankas darbiniekiem.

godmode 07.01.2013

man jau sacēlās

L lapsa59 07.01.2013

jaiet ir uz ienemumu dienestu un ekonomikas policiju lai sapurina blezus sez zaglu banda kas nezin kas ir godigs darbs pa purnu tadiem europen union kantoriem

T trf 11.01.2013

Какая грустная история. Набрала такая ertdfg или lapsa59 кредитов на десятки тысяч лат. Никому ничего не возвращает и бегает ищет где бы дураков найти чтоб ей еще денег дали. А дураки, вот удивление, не находятся. Это же произвол и мошенничество не подарить честным ertdfg или lapsa59 еще пару тысяч.

Надо называть вещи своими именами: это не бедные доверчивые граждане, а мошенники, которые сами хотели поживиться и всех обмануть, а им не дали.

А нормальные люди, которые по своим обязательствам отвечают всегда могут рассчитывать на кредит, который, впрочем, им все равно придется отдавать.

L lapsa59 11.01.2013

nevajag runat mulkibas jus pats varbut rakstat firmas varda neviens nekur nebeg un visu maksa bet uz union credit firmu ir iesniegums ekonomikas policija lai pazonde firmu par ko nem 25 latus

L lapsa59 11.01.2013

union credit firma ari nemak rakstit latviski tapat ka jus ta ka turaties krapnieki vaks jus bus jusu darbiba tiks aptureta un ceru ka 25 latus jus vairs nedabusiet ne no viena cilveka

Likumsargs 11.01.2013

Aha! Ilgi meklēju, nu beidzot atradu!
Šitie ir tie paši, kas agrāk saucās Finanse Invest group. Nu ko, pirmdien būs jāapciemo šī firma, kas jau otro reizi maina nosaukumu!
Visi, kas ir cietuši no šīs firmas, lūdzu uzrakstiet iesniegumu PTAC vai policijā! Šo bodi vērsim ciet, bet vajadzīgs materiāls!

Likumsargs 11.01.2013

pareizi taisisim ciet

N nenis 14.01.2013

Vai tie ir tie kas atrodas adresē K. Barona 54/58?

L lapsa59 14.01.2013

ja tiesi ta