www.sudzibas.lv EuroPark Krāpšana, slikts serviss

Europark.lv - Krāpšana, slikts serviss

Iesaku neizmantot SIA Europark Latvia stāvvietas, jo nekur nav norādes, ka soda sankcijas sākas jau no 10 minūtes. Ja cilvēks ir gados vecāks un stāvvieta ir bedraina un nesakārtota, kā tā, kas atrodas pie Stradiņa slimnīcas, tad 10 minūtēs var arī nepaspēt samaksāt pr stāvvietu. Slikts serviss.

Atbilde no EuroPark Support Pārstāvja atbilde 08.03.2023

EuroPark apsaimniekotās teritorijas un autostāvvietas ir privātīpašumi (turpmāk – Autostāvvieta), kuros EuroPark, pamatojoties uz starp EuroPark un zemes īpašnieku noslēgto līgumu, veic Noteikumu ievērošanas kontroli, kā arī nodrošina iespēju klientiem norēķināties par saņemto pakalpojumu.

Kopš 2020. gada EuroPark vairākās apsaimniekotajās Autostāvvietās veic attālinātu Noteikumu ievērošanas kontroli, izmantojot videokontroli. (Videokontrole ir automatizēta sistēma, kuras pamatā ir optisks numura zīmju atpazīšanas risinājums, kas nodrošina stāvvietas darbību bez barjerām. Proti, tiek fiksēta transportlīdzekļa iebraukšana un izbraukšana no Autostāvvietas.)

Secīgi, Autostāvvieta tiek izmantota uz ar konkludentām darbībām (iebraucot Autostāvvietā) noslēgta līguma pamata. Līguma saturs ir Noteikumi, kas tostarp paredz līgumsodu par saistību neizpildi. Proti, ja līgumā paredzētā Autostāvvietas vietas īres priekšapmaksa nav veikta vai apmaksātais, vai piešķirtais bezmaksas Autostāvvietas lietošanas termiņš iztecējis, EuroPark ir tiesīgs piemērot līgumsodu konkrēti noteikta naudas apmēra izteiksmē. Līgumsoda apmērs un kārtība, kādā piemēro līgumsodu, paredz Noteikumi.

Vienlaicīgi, lai gan Autostāvvietas lietošana tiek uzsākta no iebraukšanas brīža jeb līgums tiek noslēgts ar iebraukšanas Autostāvvietā brīdi un apmaksa par pakalpojumu ir veicama priekšapmaksas veidā (par visu plānoto pakalpojuma izmantošanas laiku) EuroPark atturas piemērot sankcijas (līgumsodu), ja maksa par Autostāvvietu nav samaksāta uzreiz pēc iebraukšanas Autostāvvietā. Līgumā paredzētais līgumsods tiek piemērots, ja maksājums nav veikts ilgāk kā desmit minūtes pēc transportlīdzekļa iebraukšanas Autostāvvietā.

Gadījumos, kad transportlīdzeklis Autostāvvietā atradies ilgāk (piemēram, 15; 20; 30; 60 minūtes utt.), bet samaksa par pakalpojumu tā arī nav veikta, secināms, ka Noteikumi nav ievēroti un saskaņā ar Noteikumiem piemērojams līgumsods par saistību neizpildi.

Papildināts Ilmārs Pēteris Tolstovs 09.03.2023

Jums laikam atbild kaut kādi roboti. Es vēlreiz uzsveru, ka nekur nav norādīts, ka pirmās 10 minūtes šajā stāvvieta ir bez maksas. Cilvēks iebraucot šajās stāvvietās, nevar zināt, no kura sminūtes viņam sākas jau apmaksas laiks

Komentāri (3)

S Sudziba20233 02.03.2023

Nemēģinājāt zvanīt? Mums tāda pati situācija, tieši šajā pašā stāvvietā. Vīrietis gados iebrauca, nezinot, ka var tikai ar karti apmaksāt, izbrauca ārā pēc 5 minūtēm, tagad sods…

Pārsūdzēju. Neņēma vērā

S Stenlijs 03.04.2023

Nevis pārsūdzēt vajag, bet ignorēt. Automašīnas numurs nevar noslēgt līgumu.

> Autostāvvietas lietošana tiek uzsākta no iebraukšanas brīža jeb līgums tiek noslēgts ar iebraukšanas Autostāvvietā brīdi.

Līgums ar ko tiek noslēgts? Europark nemaz nezin ar ko noslēguši līgumu, tas ir ģeniāli, bet tādi līgumi nav spēkā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes