Europark - Zādzība

Krāpnieki un zagli.
Novietoju auto uz europark stāvvietu un visiem bankas klientiem 1 stunda bez maksas, (piereģistrēju auto vn.)
nezināju cik ilgi bušu eka, un padomāju ka pielādēšu aplikāciju lai vēlāk varētu apmaksāt ja man pietrūkst 1 stundas. Ielādēju aplikācijā, piereģistrējos on automātiski Sakas pārkošanas maksa, un viņu nevar atslēgt. Pēc 15 stundām pienāk paziņojums ka es izbraucu no parkinga neapmaksājot to.
Bet aizbraucu no turienes pēc 20min, un mans auto bija piereģistrēts prieks 1 bezmaksas stundas.
Šitie krāpnieki neko neatbild.
Nozaga no mana konta naudu un viss.

19.01.2023

Atbilde no EuroPark Support Pārstāvja atbilde 25.01.2023

Labdien!

Paskaidrojam, ka autostāvvieta Republikas laukums 2, Rīga ir pēcapmaksas autostāvvieta, kurā darbojas automatizēta sistēma, kas veic iebraukušo transportlīdzekļu valsts reģistrācijas numuru reģistrēšanu.
Autostāvvietu atļauts izmantot 1 (vienu) stundu bez maksas, veicot reģistrāciju reģistrācijas kioskā, kas atrodas Citadeles darījumu centrā. Ja bezmaksas laiks netiek piešķirts (netiek veikta reģistrācija), kā arī pēc bezmaksas laika beigām ir jāveic apmaksa saskaņā ar tarifu.

Informējam, ka tā kā autostāvvietā darbojas automatizētā sistēma, EuroPark lietotnē (arī tad ja tā ir uzinstalēta pēc iebraukšanas) automātiski tiks uzrādīta aktīva sesija šajā autostāvvietas zonā, savukārt izbraucot sesija tiek apturēta un apmaksai, ja tāda nepieciešama, ir dotas 24h (saskaņā ar Autostāvvietas Lietošanas Noteikumiem).

Ja ir veikta bezmaksas laika reģistrācija un autostāvvieta nav izmantota ilgāk par piešķirto bezmaksas laiku, pēc izbraukšanas no autostāvvietas sesija EuroPark lietotnē tiek dzēsta, savukārt, ja autostāvvietā transportlīdzeklis atradies ilgāk kā stundu (ja reģistrācija kioskā ir veikta) vai gadījumā, ja bezmaksas laiks netiek piešķirts, lietotnē uzrādīsies apmaksas summa saskaņā ar tarifu.

Lai sniegtu detalizētu atbildi par konkrēti Jūsu gadījumu un nepieciešamības gadījumā rastu risinājumu, aicinām iesūtīt e-pasta vēstuli uz [email protected], norādot transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuru un īsu situācijas aprakstu. Informējam, ka atbildes tiek sniegtas 10 dienu laikā.