www.sudzibas.lv EuroPark Vides pieejamība

Europark - Vides pieejamība

Kā cilvēkiem no citām pilsētām ārpus Rīgas - pretīgi saņemt soda naudu par neuzliktu pulksteni uz auto paneļa, ja auto parkā pie Juglas centra informācija, kas uzrāda par maksas stāvvietu, ir lasāma labi ja no 5m attāluma! Vecākiem, kas brilles ikdienā nenēsā, šis soda kvīts nāca kā milzīgs un nepatīkams pārsteigums. Veikalā pavadījām nepilnas 10 minūtes. Liekas neticami, ka šo mazo zīmi vispār kāds pamana, jo apkārt sodus lika pa labi pa kreisi.
Saprotu, ir nepieciešama kaut kāda kontrole, bet ne jau nu ļaunprātīgi pelnīt un cilvēku neziņas!

E

C critical thinker 09.08.2018

zīme lasām no 5 m attāluma? cik tad vajag? km?

donna b 09.08.2018

Nu bet hello, vaj tad ja esi no citas pilsetas, jabut kaut kadai atlaidei prieks debiliem? Vai atlaide tam, kam brilles ir? Kur esmu bijusi (visur Rigaa) VAR loti LABI redzet pazinojumus par maksas stavvietu. Ja, man ari ir besis ka visur jaregistrejas, jaievada auto nr utt un ja, var uz tiem veikaliem nebraukt utt. Bet tu tiesi seit par ko sudzies? Ka neredzi neko, kas tev apkart? Cilveki taisa biznesu uz tam stavvietam un tiesi tu, ja varetu, rikotos ari tikpat lai nopelnitu sev naudinu.

M mai-hime 10.08.2018

Vecākiem, kas brilles ikdienā nenēsā? Ja tu esi az stūra,tev brilles janēsā visu laiku! Interesanti kā jūs vispar tiesibas dabujāt, ja zīmes neredzāt?