www.sudzibas.lv EuroPark Slikts serviss

Europark - Slikts serviss

Šodien uzzināju, man uzlikts inkasso par nesamaksātu Europark sodu. Par pašu sodu nestrīdos, varbūt aiz vējstikla aizspraustā lapiņa bija nokritusi. Uz lielveikaliem braucu daudz, varbūt kaut kur ir piemirsies paņemt biļeti.
Taču uz jautājumu, kādēļ par šo sodu nekādā veidā netika atgādināts, inkasso kompānija Intrum Latvija man paziņoja, ka Europark tika sūtījusi atgādinājuma vēstules un nosauca adresi, kura nav mana deklarētā adrese jau vismaz 3 gadus!
Esmu sašutusi! Ja būtu zinājusi par šādu sodu, noteikti būtu to samaksājusi pēc atgādinājuma saņemšanas! Tagad dēļ pāris desmitiem EUR esmu iekļuvusi nesmukos parādnieku sarakstos.
Vai tiešām mūsdienās, kad visi dati pieejami elektroniski, ir tik grūti pārliecināties, ka vēstule parādniekam tiek sūtīta uz viņa deklarēto dzīvesvietu, nevis kaut kur citur!
Fuj Europark atbildīgajam personālam!

27.11.2018

Ventilators 29.11.2018

Cerams viņi nāks jums pretī, ja nē gaidiet tiesas izpildītāju un informējiet, ka dzīves vieta ir cita. Skatījums būs pa visam cits, nekā ar parādu piedziņu, kuriem naudu vajag jebkurā gadījumā. Un mēģiniet dabūt pēc iespējas vairāk visu rakstiski no Intrum Latvija, jo iepsējams pēc dažiem gadiem viņi paziņos jums, ka esat parādā 0.02 eiro un par kavējumu 15eiro. Izplatīta problēma viņiem

L Lāsma 29.11.2018

Lieta jau bija nodota Intrum Latvija un jau esmu samaksājusi viņiem.
Es vispār par šādu sodu nezināju. Visdrīzāk, ka soda talons, ko viņi sprauž aiz logu tīrītājiem, bija nokritis, nu vai varbūt pati nepamanīju.
Par soda un inkasso faktu uzzināju no kompānijas, kurā kārtoju līzingu, un, lai tas nekavētos, uzreiz uzzināju kas tur ir un samaksāju.
Ar Europark par nepareizo adresi kašķējos jau pēc tam, bet sapratu, ka jēgas tam nav.