www.sudzibas.lv EuroPark Slikts serviss

Europark - Slikts serviss

Ir noslēgts līgums ar SIA Europark, pie mums bieži brauc sadarbības partneri (viņu mašīnas ir atzīmētās ka mašīnas kuram nav jāmaksa par stāvvietām) . Partneri brauc vienu reizi nedēļa un pavada pie mums + - stundu. Šodien ejot ara no ofisa pamanījām ka visām mašīnām ir ielikti sodi (dzeltena Lapiņa - 25 eur apmēra) .
Priekškam tad slēgt līgumu?
Priekškam tad noradīt mašīnas kuras brauks?
Neiesaku slēgt līgumus ar SIA Europark.

28.03.2023

Atbilde no EuroPark Support Pārstāvja atbilde 29.03.2023

Labdien!

Ņemot vērā aprakstīto situāciju, noprotams, ka soda kvīts nav izrakstīta pamatojoties uz samaksas par autostāvvietas neveikšanu. Tomēr vienlaicīgi vēršam uzmanību, ka arī transportlīdzekļu vadītājiem ar noslēgtu abonementa līgumu nepieciešams ievērot līgumā noteiktās prasības un autostāvvietā vai teritorijā izvietotos autostāvvietas/teritorijas lietošanas noteikumus.

Norādām, ka jebkurā autostāvvietā/teritorijā transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana atļauta tikai atbilstoši marķētās vietās, ievērojot Noteikumus, normatīvajos aktos noteikto ceļu satiksmes kārtību, informatīvās zīmes, horizontālos ceļa apzīmējumus, un neapgrūtinot autostāvvietas izmantošanu citiem lietotājiem. Tāpat autostāvvietas/teritorijas lietošanas noteikumos var būt iekļauts punkts, kurš piešķir vai aizliedz novietot transportlīdzekli konkrēti apzīmētas vietās, ja izpildās kāds nosacījums (piemēram, tikai ar atļaujām, tikai īslaicīgai novietošanai utt.)

Lai noskaidrotu papildus informāciju saistībā ar izrakstītajām soda kvītīm, aicinām iesūtīt e-pastu uz [email protected], norādot soda kvīts detaļas.

S Stenlijs 03.04.2023

Europark nav policija un CSN ievērošana nav viņu kompetencē, tā kā nekādi līgumsodi par šo nav spēkā.
Ignorējiet tās lapiņas un miers, nekontaktējaties ar Europark un nedodiet savu klientu datus.
Automašīnas numurzīme nevar noslēgt distances līgumu, tā kā Europark lai iet bekot.
Arī PTAC atzinis, ka SIA EuroParking īsteno maldinošu un agresīvu komercpraksi attiecībā pret patērētājiem.

S Stenlijs 03.04.2023

CSL
43. pants. Administratīvais ceļu satiksmes pārkāpums

Lai garantētu ceļu satiksmes drošību un aizsargātu cilvēku dzīvību, veselību un mantu, par ceļu satiksmes drošību reglamentējošo normatīvo aktu pārkāpšanu personas saucamas pie administratīvās atbildības.