www.sudzibas.lv EuroPark Slikta attieksme pret klientiem

Europark - Slikta attieksme pret klientiem

Zvanīju uz EuroPark operatoru centru, lai noskaidrotu svarīgu informāciju par rēķina apmaksu. Operatore knapi vienu teikumu spēja pateikt latviešu valodā un tā arī uz manu jautājumu netika atbildēts. Kad zvanīju vēlreiz, pēc mana lūguma mani nesavienoja ar vadītāju, vai kādu klientu apkalpošanas speciālistu. Iepriekšējās operatores kolēģe nekaunīgi aizstāvēja šo operatori, sakot, ka viņa visu man esot izskaidrojusi un atteicās izskatīt sarunas ierakstu. Tā arī atbildi uz savu jautājumu neesmu saņēmusi. Paldies, Europark!

Q

Dainis 16.04.2018

Tā kā viņiem vairāk ar ko nodarboties nebūtu :D

smejiesvesels 16.04.2018

Fascinē šie naivie cilvēki, kuri zvana uz klientu servisiem izbaurojas, tad zvana 2x un pieprasa vadītāju! Ja vadītājs gribētu runāt ar katru blusaini , kur 99% situācijās problēma ir paša klienta izdomāta, tad viņiem nebūtu šī klientu servisa štata!

Apbrīnoju šos klientu servisa darbiniekus par pacietību!

ā ĀrisĀris 03.07.2018

EuroPark stāvlaukuma zonas apmaksas sistēma Barona kvartālā ir pilnīgi nedraudzīga klientiem, kas nav rīdzinieki. Pirmo stundu pārsniedzu par 12min un devos apmaksāt. Darbinieka tur vairs nav un pie maksas automāta varēja tikai norēķināties reģistrētie klienti. Atlika braukt prom. Pie interneta nesanāca turpmākās 3 dienas būt un par apmaksu jau biju aizmirsis. Ceturtajā dienā, kad atcerējos, bija nemierīgs prāts, speciāli meklēju apmaksas iespēju. Kad EuroPark mājaslapā biju ievadījis mašīnas reģ.nr. tad neapmaksāti rēķini neuzrādījās, domāju, ka viss kārtībā. Taču šodien atnāk vēstule, ka nav veikta apmaksa 48 stundu laikā + nauda par rēķina izsūtīšanu. Izrādās, ka pēc 48 stundām nav iespējams noskaidrot,vai nav kāds rēķins neapmaksāts.Summa niecīga, bet nepatīkami.

Nebūtu nekāda problēma, ja arī nereģistrētiem klientiem būtu iespēja apmaksāt stāvēšanas laiku tur pat Barona kvartālā.