www.sudzibas.lv EuroPark Rimi autostavvietu soda kvīts

Europark - Rimi autostavvietu soda kvīts

Sveicināti! Vēlos informēt par Europark autostāvvietas soda kvīts izrakstīšanas gadījumu.Mājās pēc ārsta vizītes sievai un bērnam vajadzēja iegādāties zāles, pēc kurās steidzos, iebraucot Rimi autostāvvietā. Ātri devos uz aptieku, neizņemot bezmaksas autostāvvietas talonu, jo 10-15 min. uzturēšanās (aptiekas rindas dēļ) neuzskatīju par iemeslu soda kvītij, pie tam veselības dēļ! Nākdams ārā no attāluma jau manīju Europark darbinieku fotogrāfējot auto ar soda talonu uz priekšējā stikla. Steidzos klāt rādīdams zāļu pirkuma čeku, lūdzu ņemt vēra cilvēcisko faktoru, uz ko sausā tonī tika pasniegta tikai viena atbilde - rakstiet pretenziju. Apzinos, ka neizdarīju vienu formalitāti - neizņēmu bezmaksas talonu, taču 15 min. pavadītais laiks bija stundas atvēlētajā. Zvanot uz ofisu atbilde bija tā pati ar piebildi, pats esat vainīgs! Uz jautājumu, kā Jūs atrast, atbilde - "soda kvītī viss rakstīts!" Samērā nepatīkamā tonī uzzināju, ka Vecrīgā, kanāla pusē. Ierodoties, mazā šaurā priekštelpā, mutiskā kontaktēsanās ierīkota tikai ar stikla starpniecību. Uzrakstīju pretenziju. Iesniegdams, parādījās tā pati sieviete, ar kuru runaju pa tālruni. Protams, dialogs bija tikai Europark pusē. Ievērības cienīga atbilde "pēdiņās" - " 2 minūtes izņemot taloniņu, Jums nekas no tā nebūtu mainījies!" Kāda pārliecība. Mūsu dzīve sastāv nevis no minūtēm, bet no sekundēm, kuru darbību secība katra laika sprīdī ir savādaka, līdz ar to arī iznākums. Apzinos, ka talonu nepaņēmu, kā arī mans gadījums nav līdzvertīgs cilvēka dzīvības glābšanai, taču cilvēkā vispozitīvāk nostrādā cilvēciskais faktors - izprast situāciju! Neizslēdzu iespēju, ka Europark darbinieks, kurš liek soda kvītis, apzināti noskatās iespējamos pārkāpējus, pagaida lidz aizdodies līdz veikalam un strādā vesels. Protams jāsoda tos, kuri bez jebkādiem faktoriem, klaji pārkāpj noteikumus, taču, ja cilvēks nāk skaidroties, tātad situāciju uzskata par divdomīgu. Sarunas notiek caur stiklu (vai tiešām tur grozas milzīgas naudas summas?), dialoga tonis juridiski izkopts, taču skarbs, kuru sejā nekad neparādīsies smaids. Jebkuru problemu, arī atteikumu iespejams vedot sarunas citā tonī! Europark politikā neeksistē cilvēciskais faktors. Pirms soda maksāšanas CP, ir tiesības iet uz pārrunām izklāstot objektīvos iemeslus pārkapumam! Ja tie ir saprotami, tad sodu atceļ! Pat tiesā vaļsirdīga atzīšanās mīkstina sodu! Tātad Europarks sevi uzskata par augsāku iestādi. Taloniņu nepaņēmi - maksā vesels! Realitātē auto stāvēšanā (manā gadījumā) pārkāpuma nav, sods ir par to, ka nepaņēmi taloniņu! Uz jautājumu, kādam nolūkam vajadzīga pretenzija, atbilde - "ja Europark darbinieks ir nokļūdījies soda kvīts izrakstā!" Atbilde tiks sniegta vēstules formātā. Kam man viņa vajadzīga, ja iznākums pasniegts sausā veidā pašā sākuma. Secinājums - ienākumi (nauda) ir pirmajā veitā, kaut vai "sprāgsti nost"!Tāpēc esiet uzmanīgi un ja arī kādam ir steidzīga vajadzība objektīvu iemeslu dēļ apmeklēt Rimi ātrā tempā, vispirms paņemiet bezmaksas autostavvietas taloniņu!Pretējā gadījumā Europarks bez jebkādiem parmetumiem izsūks no Jums viņiem paredzēto summiņu!Ar cieņu Andris.p.s. Kad tika atvērts Rimi Pulveža Brieža ielā 33, stāvvietā pie iebraukšanas un izbraukšanas bija arī automātiskās barjeras. Pēc tam tās pazuda. Ja tā padomā - kāpec Europark atklātajās autostāvvietās, it seviški pie lielveikaliem tādu nav? Viena no atbildēm ir mans gadījums! Ja būtu, tad šāda veida starpgadījumiem nemaz nebūtu! Bet tad taču arī pazustu ienākumi (nauda)! Labāk taču piepelnīt naudu ar nelielām viltībām! Var jau būt, ka kaut kur neesmu objektīvs, taču šis ir man viedoklis un ne tikai!

S Saulīte 20.04.2011

Andri, pasaule neriņķo ap Tevi! Pārkāpi noteikumus apzināti, tad arī gatavojies atbildēt par to! Nu nevar katru, kurš sāks stāstīt sirdi "plosošus" stāstus, nesodīt! Un kāpēc, lai kāds Tev šo sodu mīkstinātu?Tāpēc, ka vaļsirdīgi izstāstīji iemeslus? Pat Tevis pieminētajās tiesās apzināta likuma pārkāpšana ir vainu pastiprinoša!

а Александр 20.04.2011

точно так-же попался пару лет назад. редкостные...
весь их бизнес делается именно на таких "штрафах". ставят знаки так, что их не видно, никакие переговоры их не убеждают, во внимание ничего не принимают.
лично не ходил, но со стеклянной перегородкой они конечно подстраховались. видать уже морды били...

Z zuzis 21.04.2011

Smieklīga sūdzība!!! Nav slinkums tik garu un garlaicīgu tekstu uzrakstīt, bet taloniņam 2 min - nevar:))) Kapeikpis*ejs!!!

Brīdinu, ka EUROPARK šakāļi ir arī pie RIMI Valdemāra ielā.
Kad pirms pāris gadiem tur biju, tad bija bezmaksas autostāvvieta pie lielveikala.
Tagad iznācu arā, skatos LVL 8 sods., jo stāvvieta tagad izrādās maksas.
Nepatīkami.

E e 27.04.2011

Nepamatota sūdzība!

D dzuzi 18.05.2011

Precīzi tā pat iekritu, tikai narvesena, pēc cigaretēm ieskrēju. Sajūta kad novaktēja un mudīgi pielīmēja plāksteri, jo pagāja max. 5min. Ko lai saka, pi**les, ne tēva dēli.

K Kolna Jezups 06.06.2011

Nu ja http://www.travelnews.lv/index.php?view=gallery&g_uid=3539

V Vika 01.07.2011

O, jā. Jau esmu sākusi apkopot informāciju un ieskatīties šī uzņēmuma gada pārskatos. Jāmēģina būs labiem cilvēkiem iedot apkopojumu, lai redz, ka tāda veida bizness iet uz urrā un jāuzriktē kārīgs konkurent:) Ar prieku noskatītos, kā šis kantoris pamazām slīktu pats kavos m... :D

Neesmu no Rīgas, un braucot no Jūras Medicīnas centra, iebraucu nopirkt pārtiku, pamerus un higiēnas preces (ir tajā brīdī veiktais čeks uz 46Ls). Tā kā līdzi bija dēlēns, kuram tajā dienā palika pusotrs gadiņš un viņš ir ļooooti aktīvs bērniņš, tad prātojot kā viņu aizdabūt līdz iepirkuma ratiem, ar punci (30 grūtniecības nedēļa), tad nemaz neievēroju, ka tur ir mistiskais europarks atkal savu degunu iebāzis. Uzrakstiju viņiem, aprakstot situāciju, pretī saņēmu standarta vēstuli ar likumiem, kurus arī bez viņiem, pēc kvīts saņemšanas jau izstudēju. Ehhh. Draugi jau smejās, ka sabāzīs aparātos monētas ar supereni, lai beidz čakarēt prātu :D:D:D, bet man diemžēl tas neko nemainīs vairs.

Tad nu ceru, ka Mārtiņš Meisītis pērkot ko pa maniem 8Ls, dabūs kārtīgu sprūdienu kaklā. :)

L Līga 10.10.2011

Europark Latvia vadība, nebrīdinot vispirms un nesagaidot pircēju no veikala, uzliek uzreiz soda - tas ir klajš ētikas pārkāpums. Saņemot iesniegumus Mārtiņam Meisītim vajadzētu vispirms padomāt par iemesliem un, lai nezaudētu reputāciju, un klientus turpmāk.
Arī man uzlika soda naudu, iepērkoties lielveikalā Rimi, Te būtu jādomā arī Rimi vadībai, jo, ja man iepērkoties Rimi veikalā, vēl jāpiemaksā par stāvvietu !!!
Vispirms būtu jābūt opcijai brīdinājums!
Secinājumi: šajā Rimi VEIKALĀ P.Brieža ielā vairs nekad neiegrīezīšos!!!.

J jaanis_mukaans 27.02.2015

Noliku automašīnu pie BIZNESA AUGSTKOLAS TŪRĪBA, man ir apmaksāta caurlaide. Automašīna ( Mercedes Benz ML- DŽIPS ) nofotogrāfēts tā, ka priekšējais panelis nav pilnībā redzams( izskatījās, ka fotogrāfējis liliputs), kad uzrakstīju pretenziju un PDF formātā aizsūtīju, dabūju atbildi- ka nevar noteikt derīga abonimenta esamību!!! Tad jautājums, par ko maksājam? Tad tā ir EUROPARK LATVIJA problēma, ka viņiem nav tehniskais nodrošinājums noteikt caurlaides autentiskumu. Gala rezultātā aizsūtīju iesniegumu uz patērētāju aizsatrdzības dienestu un Rīgas Domes Satiksmes Departamentu, vēl padomāju par griešanos plolicijā, īstenībā par reālu naudas izspiešanu.

J jukis 12.10.2015

secinājums; vispirms paņemiet bezmaksas autostavvietas taloniņu!
Ar cieņu Andris.

T talavietis 10.03.2016

Saņēmu sodu 25 euro Rīgā pie pasažieru ostas, kaut gan kvits bija samaksāta gaidot pasažieri līdz 11:12 un soda kvīts izrakstīta arī 11:12. Kad atgriezos pie auto, ja skaisti rotājās dzeltenā soda kvīts. Rijīgie hiēnas!

U uhuhu 16.06.2016

Piekrītu, viņi ir jāaptur. Tas nav normāli, ka bezmaksas stāvvietā uzliek 25eur sodu. pārāk nesamērīgi. vēl pietam PTAC tādus sodus uzlikt 2015. gadā aizliedzis, bet SIA vienalga. Vai ir kāda institūcija, kas šādu patvaļu var apturēt????