www.sudzibas.lv EuroPark Negodīgs serviss un krāpšanās

EuroPark - Negodīgs serviss un krāpšanās

Labdien,

Vēlos informēt un brīdināt arī citus šajā krāpniecībā!
Iebraucu Olimpia stāvvietā 09.07.2020, Olimpia ir bezmaksas 2 stundas, sporta zāles biedriem ir papildus 3 stundas, kur jāievada savas.
Labdien,

vēlos informēt un brīdināt arī citus šajā krāpniecībā!
Iebraucu olimpia stāvvietā 09.07.2020, olimpia ir bezmaksas 2 stundas, sporta zāles biedriem ir papildus 3 stundas, kur jāievada savas automašīnas numurs, lai tiktu tas apstiprināts. Tika ievadīts un tika rēķināts ar tām 5 stundām. Noteikti arī iekļāvos!
Bija nepieciešams izbraukt ārā no stāvvietas un pēc laika iebraukt atpakaļ stāvvietā olimpia, bet braucot ārā otro reizi, man uzrādījās, ka pakalpojums nav apmaksāts un tika sastādīts rēķins. Sazvanījos ar europark (agrāk unipark) un man skaidroja, ka izbraucot vienu reizi, dzēšas bezmaksas pakalpojuma laiki. Tas nozīmē, ja vienu reizi iebraucu olimpia, tad otro reizi vairs nevaru iebraukt?
Un kur man tas tika paziņots? Kā var iedomāties par to? Jo bezmaksas atlikušais laiks tika parādīts man? Parādījās! Vai es iekļāvos un rēķinājos ar to laiku? Jā! Tad kur papildus info par to, ka izmantot bezmaksas stāvvietu var tikai vienu reizi iebraucot?
Es netaisos maksāt par to, ka es iekļāvos bezmaksas pakalpojuma laikā! Jūs smejaties par cilvēkiem, kuri izmanto jūsu pakalpojumu un gribat, lai arī par to papildus maksā? Tā ir tīrākā krāpniecība un negodīga peļņa jūsu uzņēmumā!utomašīnas numurs, lai tiktu tas apstiprināts. Tika ievadīts un tika rēķināts ar tām 5 stundām. Noteikti arī iekļāvos!
Bija nepieciešams izbraukt ārā no stāvvietas un pēc laika iebraukt atpakaļ stāvvietā Olimpia, bet braucot ārā otro reizi, man uzrādījās, ka pakalpojums nav apmaksāts un tika sastādīts rēķins. Sazvanījos ar Europark (agrāk UniPark) un man skaidroja, ka izbraucot vienu reizi, dzēšas bezmaksas pakalpojuma laiki. Tas nozīmē, ja vienu reizi iebraucu Olimpia, tad otro reizi vairs nevaru iebraukt?
Un kur man tas tika paziņots? Kā var iedomāties par to? Jo bezmaksas atlikušais laiks tika parādīts man? Parādījās! Vai es iekļāvos un rēķinājos ar to laiku? JĀ! Tad kur papildus info par to, ka izmantot bezmaksas stāvvietu var tikai vienu reizi iebraucot?
Es netaisos maksāt par to, ka es iekļāvos bezmaksas pakalpojuma laikā! Jūs smejaties par cilvēkiem, kuri izmanto Jūsu pakalpojumu un gribat, lai arī par to papildus maksā? Tā ir tīrākā krāpniecība un negodīga peļņa Jūsu uzņēmumā!

10.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (6)

Arkukušjans 10.07.2020

"Tas nozīmē, ja vienu reizi iebraucu Olimpia, tad otro reizi vairs nevaru iebraukt?"
Kinoteātrī Jūs arī, ja 1/2 seansā izejat, nākamajā lienat 2x bez maksas? :D

S Skr 10.07.2020

Nejaucat divas atšķirīgas lietas un lieki komentāri te nav nepieciešami!

D Dzordzijs 10.07.2020

Ja tu kino seansa laikā izej uz wc, tad nakot atpakaļ uz to pašu seansu tu pērc atkal jaunu biļeti? :D

W waka 10.07.2020

Visus tos parazītu kantorus vajadzētu uzspridzināt - europarki, cityparki un citi park sūdi, mēdzu pat nebraukt stāvvietā, ja redzu, ka tur saimnieko kāds no tiem sūdkantoriem

I Inga Petersone 05.10.2020

Man precīzi par 09.07.2020 -saņēmu soda kvīti šodien 05.10.20
Iebraucu OLimpija uz My Fitness.
2 h bezmaksas, nākamās 3 h -par brīvu, ja vien ieregistrē auto My Fitness automātā.
Parasti to daru, taču trīs dienas jūlijā izrādās nebiju ievadījusi.
Varbūt arī biju, taču kautkas līdz galam nenostrādāja.
Saņēmu rēķinu ar brīdinājumu, ja līdz 10.10.20 nesamaksāšu, tad nodos Intrum piedzinējiem.
Nosūtiju izdruku, ka šajos trijos datumos esmu apmeklējusi sporta klubu, tas nederot, neesmu iereģistrējusi auto,kautgan stāvvietā visos trijos gadijumos pavadiju 2st 18 min, 2 st 20 min, 2 st 17 min.
Un katru reizi rēķins 5 EUR -par šim minutēm.
Plus 6.50 EUR par dokumenta sagatavošanu.

Tāds krāpnieku kantoris !
Varbūt viņu sistēma nenostrādāja.

Ivo 06.10.2020

ar šiem kantoriem viss viegli - soda kvīti saplēstā veidā atdodam izrakstītājam UN VISS ! - GODA VĀRDS un viss ar to beidzās :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes