www.sudzibas.lv EuroPark Negodīga prakse

Europark - Negodīga prakse

Novietoju auto stāvvietā 15. Maijā, eksporta ielā 3a. Samaksāju ar karti 3eur par stāvvietu. Auto stāvvietā stāvēja stundu ilgāk pēc apmaksātā laika beigām. Augustā saņēmu inkasatora paziņojumu par neapmaksātu sodu 25eur, kam papildus klāt nāk inkasatora pakalpojumi 7eur. Pirmkārt nepiefiksēju, ka esmu nopelnījis sodu, jo par to nebija ne soda kvītis, ne paziņojumi epastā (kurš viņiem acīmredzot ir brīvi pieejams, ja jau atsūtīja inkasatora rēķinu) . Manuprāt negodīga prakse piemērot sodu pilnā apmērā, ja daļēja apmaksa par pakalpojumu ir veikta, kā arī laicīgi neinformēt par soda esamību, bet pēc 3 mēnešiem piestādīt parādu piedzinēju rēķinu. Turpmāk uzmanīšos, lai nenovietotu auto šajās stāvvietās.

U

S Stenlijs 01.09.2023

>paziņojumi epastā (kurš viņiem acīmredzot ir brīvi pieejams, ja jau atsūtīja inkasatora rēķinu)

Epasti jau nu gan viņiem nav pieejami. Inkasatori pretlikumīgi izmanto pieeju CSDD datubāzei.

Turpmāk nemaksā neko šiem krāpniekiem un uz inkasatora vēstulēm prasi pretī darījuma apliecinošu dokumentu uz kā pamata vispār ko izraksta. Tā es visām LV adresēm(adrešu reģistrs tagad publisks) varu aizsūtīt "līgumsodus" lai maksā un paši izdomā par ko.