www.sudzibas.lv EuroPark Negodīga, krāpnieciska kompānija

Europark - Negodīga, krāpnieciska kompānija

Ļoti negodīga kompānija ar nekorektu attieksmi pret klientiem. Radās iespaids, ka sadarbojas ar parādu piedziņas kompāniju piegādājot viņiem klientus. 2022. Gada 26. Aprīlī atstāju mašīnu uz ķīmisko tīrīšanu washline auto mazgātuvē, kura atrodas Āzenes ielā 5. Auto mazgātuves klientiem ir pagarināta bezmaksas stāvvietas izmantošana, jo auto faktiski neatrodas stāvvietā, bet gan auto mazgātuves boksā. Auto mazgātuves darbiniekiem informācija par saviem klientiem jānodod europark, lai tiktu piešķirts bezmaksas laiks. Diemžēl, washline darbinieks to neizdarīja un tur pavadītais laiks pārtapa par parādu. Un te sākas interesantākais. Vakar, pēc faktiski 3 mēnešiem uz e-pastu saņemu vēstuli no parādu piedziņas firmas intrum par parāda piedziņas uzsākšanu un parāda summu x2 (parādas piedziņas iezdevumi + europarks savu % arī nav aizmirsis pielikt klāt) . Dīvainākais, ka līdz vakardienai netiku informēta par parāda esamību, neskatoties uz to, ka esmu reģistrēts europark klients un mans e-pasts ir viņu datu bāzē. Ja jau auto īpašnieku varēja noskaidrot, lai nodotu parādu piedziņai, tad korekti būtu informēt klientu pa e-pastu, ka ir izveidojies parāds. Izskatās, ka parāds ar nolūku tiek noklusēts, lai sagaidītu termiņu, kad to var nodot parādu piedzinējiem, tādejādi pelnot paši un palīdzot nopelnīt arī intrum. Kurš nez saņem % no šiem neformālajiem darījumiem?

19.07.2022

D

G Girts Rozentals 29.07.2022

EuroPArk ir pretīga kompānija

S Stenlijs 10.01.2023

Nekas tiem krāpniekiem nav jāmaksā, auto nevar noslēgt distances līgumu un personu ar ko noslēguši līgumu Europark nemaz nezina tā kā lai iet bekot. Nedodiet šiem nekādus datus, neveriet vīrusainās saites un nerakstiet iesniegumus, ja sūta pārādu piedzinēji, tad pieprasiet darījuma apliecinošu dokumentu(līgumu), kas it kā ir noslēgts. Nav nekāda pamata parādu piedzinējiem ko nodot, jo nekāda parāda personai faktiski nav, lai tad prasa parādu no auto numuram.
Šis nav līdzvērtīgi sabiedriskajam transportam, kur arī tiek slēgts distances līgums, bet ar to atšķirību, ka darījuma persona ir identificējama.

S Stenlijs 10.01.2023

Brīdinu, ka atbildot uz manu komentāru tiek piemērots līgumsods 100eur. Šis ir uzskatāms par distances līgumu Civillikuma izpratnē. Līgumsods netiek piemērots gadījumā, ja komentārā ir norādīts vārds un uzvārds, kā arī personas kods, bet komentārs satur tikai un vienīgi šādu tekstu: "Es esmu lohs un maksāju līgumsodus krāpnieku kantoriem un iesaku to darīt arī citiem!"

Līgumsoda apmaksa veicama uz Sudzibas.lv kontu.