www.sudzibas.lv EuroPark Naudas izkrāpšana nepietiekamas klientu informēšanas rezultātā

Europark - Naudas izkrāpšana nepietiekamas klientu informēšanas rezultātā

Lieliska klientu apkrāpšanas un nekvalitatīva servisa, praktiski cilkvēku apzadzēju firma.... 3 stundas par brīvu, bet īstenībā pēc 2 stundām, ja neesi reģistrējies es saņēmu soda kvīti 9,50 EUR apmērā ( 5 EUR par 15 min. un 4,50 par rēķina sagatavošanu - īsts narkotiku bizness), jo automašīnu Olimpijas tirdzniecības centra stāvvietā biju novietojusi 2 h un 15 min. Informācija par šādām jaunām izmaiņām, ka pēc 2 stundas jāreģistrējas ir uzrakstīta maziem burtiņiem, bet 3 h par brīvu liels plakāts. Es un arī daudzi mani paziņas izmanto šo stāvvietu regulāri, jo iepērkamies šajā tirdzniecības centrā. Esiet uzmanīgi un neatdodiet zagļiem savu naudu!!!!!!

J Jolanta Lapsane 15.11.2016

Hmm...bet kāds šeit sakars ar narkotiku biznesu?Tur, cik man zināms,par brīvu neko nepiedāvā.Ja tā ir veikala stāvvieta,tad ir jābūt videonovērošanas kamerām,vari līdz ar to pierādīt ka auto stāvvietā neatradās ilgāk par tām 2h15min.

J Juris55 23.12.2016

Šajā gadījumā neiet runa par precīzo atrašanās laiku, bet gan par neētisku komercpraksi. Varu pilnībā piekrist, ka Olimpijā ir milzīgi plakāti ar informāciju, ka autostāvvieta reģistrētiem lietotājiem 3h ir bezmaksas, bet nav informācija, kur reģistrētiem un kas notiek ar nereģistrētiem lietotājiem. Pie stāvvietas automāta neatradu informāciju par to kur jāreģistrējas un tāpat nebija iespējams paņemt talonu, kā citās ierobežota laika bezmaksas stāvvietās tas ir pierasts.

Tikko saņēmu soda kvīti, kur rakstīts, ka esmu tur stāvējis 2:09 h un rēķins 9,50 EUR. Ieejot viņu mājaslapā atklāju, ka nereģistrētiem autostāvvietas apmeklētājiem ir 2 h bezmaksas un to pārsniedzot tiks piestādīts rēķins. Līdz ar to sanāk, ka par 9 minūšu pārtērēšanu man ir jāmaksā 5 EUR par 1 pilnu stundu un 4,50 EUR par reķina piegādi.

Viņiem laikam ir tiesības aprēķināt sodus kā un cik lielus grib, bet tomēr tā ir neētiska un cūciska rīcība! Šo "laikam" lai pārbauda PTAC, jo cik apskatījos - Europark tur ir pietiekami bieži apsūdzēts un sodīts par krāpniecību.

A AnnaBal 31.05.2018

Man tieši tāda pati situācijas, un vēl rēķini nāca uz veco adresi, rezultātā pēc 2 mēnešiem no notikuma brīža, mans rēķins jau ir atdots parādu piedzinējiem un summa jau virs 16eiro. Nevaru sagaidît to brīdi, LV šītās lietas būs ar likumu aizliegtas!

J Janis 1111 19.12.2017

Tieši tas pats 2.09 minūtes un sods 9,50.
Tiek definēts ka 3 stundas par brīvu, ja pirms iebraukšanas reģistrējies. Bet to nevar izdarīt Olimpijā.
Atliekt 2 stundas bez maksas, 15 Min izbraukšanai,

Nebraukšu vairāk uz olimpiju iepirkties , Tur rekets darbojas.

Bomboklak 31.05.2018

Ko pie velna var darīt Olimpijā 2 stundas?