www.sudzibas.lv EuroPark Legālā krāpšanās

Europark - Legālā krāpšanās

Neticams absurds, kam nebūtu jānotiek 21. Gadsimtā. Europark aplikācijas kļūdas dēļ man netika ieskaitīts pārkings sky&More veikalā. Taču tas ir tikai sākums. Braucu ar savu Lietuvas mašīnu ar Lietuvas numurzīmēm. Saņēmu uz mājām vēstuli par parādu 48 eur apmērā (oriģinālais sods 25 eur) . Julianus inkaso ir negodīgs kantoris, kas Lietuvā ir slavens ar savām legālajām shēmām, jo cilvēki par dažiem desmitiem eiro neies uz tiesu cīnīties. Tā lūk europark nesazinājās ar mani, laicīgi nepaziņoja par sodu, tā vietā pirmā informācija ko saņēmu ir 48 eur no viņu "partneriem". Ar šādām aplikācijām un šādiem partneriem jūsu vieta ir 1990. Gada Krievijā nevis es.

19.07.2023

Atbilde no EuroPark Support Pārstāvja atbilde 24.07.2023

Labdien!

Informējam, ka SIA “EuroPark Latvia” neapmsaimnieko autostāvvietu pie tirdzniecības centra Sky&More.

Papildus informācijas pārbaudei un korektas informācijas sniegšanai aicinām Jūs ieūtīt papildus informāciju par saņemto sodu uz e-pastu [email protected].
Paldies.

P

S Stenlijs 24.07.2023

>Papildus informācijas pārbaudei un korektas informācijas sniegšanai aicinām Jūs iesūtīt papildus informāciju par saņemto sodu

Šinī Europark atbildē jau ir nākošā shēma. Pirmkārt nekādu sodu piemērot šie nevar, jo sodus piemēro policija. Tas ko cenšas šie krāpnieki piemērot ir līgumsods par līgumu, kurš nav nekad noslēgts. Otrkārt nekādā gadījumā nesniedziet savus personas datus krāpniekiem, to viņiem tikai vajag kā uzzināt kam pieder automašīna. Partneriem nav nekādu tiesību ko iekasēt, jo ir maldināti un darījuma apliecinoša dokumenta nav.