www.sudzibas.lv EuroPark Krāpšana, slikts serviss, nekopetence. Rekets.

Europark - Krāpšana, slikts serviss, nekopetence. Rekets.

Eiroparks, laikam domā ka visi ir idioti.
Kontrolieri kā zaķpastalas ielec savos auto un prom, neko nepaskaidrojot un arī nevēlas uzklausīt.
No biroja puses vispār liekās ka cilvēkiem labi, ja bērnudārza izglītība. Pieprasīju datus par savu uzlikto kvīti, tai skaitā kvīts kopiju atbilstoši viņu mājaslapa norādītajai informācijai. Jāgaida bija 10 dienas. Tai vietā, lai atsūtītu manis pieprasīto informāciju atsūtija:
"Sveicināti,

Atbildot uz Jūsu iesniegumu, vēlamies paskaidrot, ka visu nepieciešamo informāciju par Personas datu aizsardzību Jūs varat uzzināt mūsu mājas lapā: https://www.europark.lv/palidziba/personas-datu-apstrades-politika un, par to, kāpēc ir izrakstīta soda kvīts, Jūs varat iepazīties, izlasot Autostāvvietas Lietošanas Noteikumus (pievienoti pielikumā)."

Par personas datu aizsardzību es jau izlasīju tajā pašā dienā kad saņēmu kvīti, kā arī noteikumus kurus izstrādājuši cilvēki, kuriem pašiem nav nekādas sajēgas.

Ar šādu attieksmi, es neko viņiem vispār neuzticētu, kur nu vēl savus personas datus.

K

M Mego izmeklētājs 21.12.2018

Jums jau ir kvīts? Tad priekškam vel kopiju?