www.sudzibas.lv EuroPark Krāpšana, slikts serviss

Europark - Krāpšana, slikts serviss

Ļoti negodīga un krāpnieciska kompānija.

Iebraucu europark stāvvlaukumā uz kr. Barona ielas, ieraudzīju astronomiskās stāvvietas Cenas un uzreiz tik pat ātri izbraucu ārā. Divas nedēļas vēlāk saņēmu vēstuli pastkastītē ka tagad esmu parādā 25 eiro par to ka iebraucu pie viņiem.

Neskatoties uz to ka tu varbūt iebrauc tikai apgriezties vai pat neturpini braukt tālāk par trotuāru, tādas nianses neapturēja viņu automātisko kameru kas nofotogrāfē tevi kad tu iebrauc viņu stavvietā (nav ne barģūras, nekā) . Citi pierādījumi par to cik ilgi es tur uzturējos, vai ko darīju viņiem nav, tikai viena bilde pie pašas iebrauktuves momentā kad es iebraucu - nav pat bildes kad es to laukumu pametu.

Apstrīdēt neizdodas, jo viņu e-pasts ir pilns lai nosūtītu pretenziju, kā arī mājas lapā nestrādā viņu pašu izveidotā pretenziju pieteikuma forma. Telefona nr. Neceļ.
Kā jau zagļi - slēpjas.

20.08.2021

Papildināts Artūrs Irbītis 20.08.2021

Tagad neatliek nekas cits kā maksāt sodu, jo draud ar piedzinēja iesaustīšanu.

G Girts Rozentals 29.07.2022

Tāpēc, ka Europark tik pretīgi strādā