Europark - Krāpšana

Labdien!

2019. gada 27. novembrī plkst. 11:00 noliku automašīnu pie Rimi veikala Deglava ielā. Saskaņā ar SIA “EuroPark Latvia” autostāvvietas Lietošanas noteikumiem:

“4. Veikala Rimi “Deglava” apmeklētājiem, lai iegūtu tiesības lietot Autostavvietu uz laiku līdz 1,5 h bez maksas, nekavējoties pēc Transportlīdzekļa novietošanas Autostavvietā ir pienākums veikt vienu no šādām darbībām:
4.1 uz Transportlīdzekļa priekšēja paneļa aiz priekšējā vējstikla jānovieto informācija par laiku, kad Transportlīdzeklis novietots Autostāvvietā.
4.2. jāreģistrē Transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numurs EuroPark Elektroniskās reģistrācijas sistēmā, kas atrodas veikala telpās aiz ieejas durvīm”.

Es veicu otro no augstāk minētajām darbībām un piereģistrēju savu automašinu. To apstiprināja arī SIA "EuroPark Lativa" 2019. gada 28. novembra vēstulē.

Neskatoties uz to, ka piereģistrēju automašīnu, 27. novembrī plkst. 11:07 man tika uzlikts sods 25 eiro. Tātad plkst 11:00 tika nolikts transportlīdzeklis un plkst. 11:07 jau izrakstīta soda kvīts. Laiku, kurā ir jāreģistrē transportlīdzeklis noteikumi neparedz. Ir minēts "nekavējoties", bet cik tas ir, 5, 10 vai vairāk minūtes nav noteikts.

Saskaņā ar ANO Vispārējo cilvēktiesību deklarāciju "Visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma priekšā, un viņiem ir tiesības uz vienādu likuma aizsardzību bez jebkādas diskriminācijas." Kāpēc, ja es ievēroju noteikumus, man ir jāmaksā sods?

Andris Sa 05.12.2019

11:00 nolikat, bet lidz 11:07 registresanas nebija, tapec ir sods. ko jus darijat 7 minutes? cikos masina bija registreta?

lai aiziet lidz veikalam un registret auto vajag ne vairak ka 1 minute...

C critical thinker 05.12.2019

gan jau ieradās arī ātrāk. pie šīm sūdzībām cilvēki vienmēr melo par laiku

BondsBonds 05.12.2019

Faktiski sūdzība ir par RIMI. Brauciet uz Maximu. Tur nekas nav jāievada un lieki smadzenes jāmežģī.

B brumbrumbrum 14.12.2019

Vārda nekavējoties nozīme - darbība jāveic bez liekas vilcināšanās. Tik pat labi varēji atstāt auto tur visu dienu un tad kā argumentu pasniegt, ka nav taču minēts vai tas jādara 10, 15 min vai 23h laikā.

D desadesa 02.03.2020
slikts serviss

EuroPark nopērk kārtējo pleķi Rīgā, kur iekasēt naudu. Uzliekot zīmes šie apzinīgie "apkopēji" iekasē naudu (līmē plāksterus) jau pirmajā dienā. Lai jums veicas!

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020