Europark - Krāpšana

Sveiki. Vēlējos informēt par to, ka europark ir ieinteresēt, kā izkrāpt naudu tikai.
Pārdod abonimentus vairāk nekā ir pieejamo vietu. Kad vēlies atteikties no viņu pakalpojumiem, viņi piespriež maksāt par visu un vēl tik vienkārši nevar no tā atteikties, lai neatjaunoto atkal to abonimentu.
Kā arī gribēju minēt, ka viņu darbinieki vispār nepārzina neko, viņiem uzdodot jautājumu vai nu skrien pie citiem konsultēties, kuri īsti arī neko nezina, tad sāk maldināt ar citu informāciju vai arī ignorē vispār.

Nav īsti patīkami, kad parakstot līgumu apgalvoja citu un beigās, kad vēlos atteikties no viņu pakalpojumiem Saka kaut ko citu un apgalvo jau arī kaut ko citu. Pat līgumus abus eksemplārus iedeva man, tas nozīme, ka viņiem pat nav līgums mans parakstîts. Kas atkal pierāda kādi darbinieki strādā tur, kuri savus pienākumus nepilda pareizi.

Nemāk pat elemntāru lietu - sasveicināties.

Kas arī ļoti tracināja, kamēr izmantoju viņu pakalpojumus ir, tas ka samaksājot rēķinu, viņi joprojām sūta 101 reizi to rēķiņu un jau no 6 rīta. Labi, pievērt acis vēl var, ka tik agri sūta, bet ka tik uzbāzīgi sūta samaksāto rēķinu, to gan neuzskatu par normālu rīcību. Tāda sajūta, ka mēģināja uz muļķi ķert, lai vēlreiz samaksātu viņu kasei un viņi stabili neinformētu, ka ir pārmaksa.

No savas puses nekad vairs neizmantošu viņus pakalpojumus un neiesaku jums izmantot viņu pakalpojumus. Cenas ir kosmos, bet attieksme un pakalpojums ir nekāds. Ne vienu centu viņi nav pelnījuši.

Kā arī vēlējos piebilst par viņu stāvlaukumiem pie veikaliem, kur jāreģistrē mašīnas numurs. Sanāca, ka neuzspēju vēl īsti noparkoties, kā blakus stāv europark darbinieks, kurš jau ar smaidu stāv, lai uzliktu man sodu, jo redzoties es visu daru lēnām, tas nekas, ka esmu grūtniece un tik ātri aiziet līdz tam automātam nevaru. Viņa uzskatījumā man bija jāskrien pie tā automāta, kad vēl neesmu pieparkojusi mašīnu. Šeit atkal liecina par to, ka viņiem interesē tikai kā izkrāpt naudu no cilvēkiem.

Attieksme un pakalpojumi no viņus puses ir briesmīgi. Domā tikai kā izkrāpt naudu.

07.07.2021

G