www.sudzibas.lv EuroPark Joprojām krāpjas apzināti izmantojot nevis deklarēto, bet vadītāja apliecības adresi

Europark - Joprojām krāpjas apzināti izmantojot nevis deklarēto, bet vadītāja apliecības adresi

Labdien,

Redzu, ka šeit šādu sūdzību ir pilns par to, ka Europark "cenšas" sazināties par sodiem uz adresi kura tika norādīta saņemot vadītāja apliecību, nevis deklarēto adresi.

Tas ir apzināti darīts, lai veiktu parāda uzrēķinu vai arī tas ir totāls loģikas trūkums. Nesaprotu kāda tad ir jēga uzturēt deklarēto dzīvesvietu kārtībā, ja šis tā tiek izdarīts.

Nedz Csdd, nedz Europark man gan nevarēja sniegt atbildi kā, lai es šo adresi nomainu uz aktuālo. Baigi interesanti:) dzīvoklis jau ir pārdots, tātad - lai saņemtu savus sodus man ir jādod uz svešu dzīvesvietu un jālauž vaļā sveša pastkastīte. Nu kā var būt tāds absurds?

Esmu jau vērsies Ptac. Ja vēl kādam ir bijusi šī situācija - arī jūs aicinu vērsties Ptac. Šī prakse ir jālikvidē. Tai nav nekāda sakara ar vēlēšanos sazināties ar mums, bet imitēt šo vēlēšanos, lai vēlāk nodotu "nesaprašanās dēļ uzrēķināto sodu" draudzīgai parādpiedziņas iestādei.

Tā kā šis ir pirmais sods manā dzīvē un līdz šim man ir bijusi nevainojama vēsture (un tā jau ir sabojāta) - atpakaļ ceļa vairs nav un iešu līdz galam. Novērtēšu arī jūsu atbalstu.

03.10.2022

S Stenlijs 10.01.2023

Nekas tiem krāpniekiem nav jāmaksā, auto nevar noslēgt distances līgumu un personu ar ko noslēguši līgumu Europark nemaz nezina tā kā lai iet bekot. Nedodiet šiem nekādus datus, neveriet vīrusainās saites un nerakstiet iesniegumus, ja sūta pārādu piedzinēji, tad pieprasiet darījuma apliecinošu dokumentu(līgumu), kas it kā ir noslēgts. Šis nav līdzvērtīgi sabiedriskajam transportam, kur arī tiek slēgts distances līgums, bet ar to atšķirību, ka darījuma persona ir identificējama.

Rakstiet iesniegumu DVI par nelikumīgu personas datu apstrādi bez tiesiska pamata. Ja konstatējāt, ka adrese ņemta no CSDD tad iesniegumā norādiet uz šo organizāciju.
Pārbaudiet, kas ielikts šeit - https://e.csdd.lv/profile/

"Piekrītu, ka CSDD nosūtīs man informāciju elektroniski, neizmantojot drošu elektronisko parakstu, uz manu e-pasta adresi, kas reģistrēta CSDD elektroniskajā e-pakalpojumu sistēmā. Uz manu deklarēto dzīvesvietu netiks sūtīti trešo personu paziņojumi (informācija) attiecībā uz man piederošiem transportlīdzekļiem (piem. autostāvvietu apsaimniekotāju paziņojumi, transportlīdzekļu izgatavotāju atsaukumi u.tml.)."

Šis punkts ir nelikumīga datu apstrāde, jo autostāvvietu apsaimniekotāju krāpnieciskās vēstules nav nekādā saistībā ar piederošiem t-līdz, bet gan civiltiesiski strīdi, ko izšķir tiesa nevis CSDD.

M mohnatiki 23.01.2023

Sveicināti!
Vai ar Jums ir iespējams sazināties?
Līdzīgs gadījums!

S Stenlijs 14.02.2023