Europark

Pirms kāda laika biju iegriezies t/c ORIGO, bija vajadziba iegadaties vienu lietu. Taa nu iedzinu savu auto Europark stavvietaa, kas atrodas t/c pagrabstaavaa, ar liftu uzbraucu liidz pirmajam staavam, iegaju veikala Rimi lidz plauktam, piegaju pie kases, kuraa nebija rindas, samaksaju un butiba loti atri biju atpakal pie sava auto. Pie izbrauktuves bija janorekinas par stavvietas pakalpojumiem. Par so mazo laicinju gatavojos maksat santimus 20, nu- 30, domaju bus maksimums. Liels bija mans izbrins, kad jusu darbinieks mierigu seju pazinjoja, ka esot jamaksa Ls 0.60 (!) Kad vaicaaju- vai tad kauna galigi nav, par divam minutem pleest tādu naudu, par kuru cita vieta auto var atstat uz stundu un divam, sanemu atbildi, ka par divam minutem pie viniem var stavet bez maksas, un precizak- piecas minutes ir laiks, par kuru vini naudu nenem. OK, reali es vareju but veikala minutes 5 lidz 6 - nu, varbut 7, bet jau neticaas. Tad par sho vienu vai divam minutem man jamaksaa 60 santimi??? Man nav problemu samaksaat, bet, kungi, vai nu nebuus ZHIRNO, ko??? Tiesi tadelj es neizmantosu turpmak jusu stavvietas, cieniitie ''biznesmenji'', bet gan mierigi noliksu auto pie majas uz Dzirnavu ielas, kur agrak dzivoju un shos 150m pastaigasos ar kajam.

D Dzintars Līcis 15.06.2008

Nu šitie "biznesmeņi" vispār izceļas ar īpašu nekaunību, kas būtībā robežojas ar krāpšanu un reketu. Tāpēc šīs sākotnēji daudzsološās bet šobrīd jau praktiski deģenerējušās "autostāvvietas" - pēc būtības, bezpreģela naudas kāstuves, bez jebkāda servisa ES VAIRS NEIZMANTOJU, UN SILTI IESAKU TO NEDARĪT ARĪ VISIEM PĀRĒJIEM. Šobrīd tās saviesušās kā mušas uz siltu $udu. Tomēr ja mes visi tā cītīgi ņemtu un tās ignorētu - gan jau iznīktu dabīgā ceļā...

A Anna 14.08.2009

Principā iebraucot viņu autostāvvietā varēji paskatīties cenas, ja neapmierina braukt ārā. Man gan šī stāvvieta liekas OK, cenas protams var būt mazākas - kā jau visur, bet iebraucot es zinu, cik būs jāmaksā, ja nepatīk eju ar kājām.