Europa Casino - krāpšana

Es spēlēju Europa Casino. Es esmu pārliecināta, ka tur notiek krāpšana. Ja nelieku nevienu likmi - spēle izskatās normāla. Tikko uzlieku kādu likmi - uzreiz spēle mainās un sākas vienas krāsas rindas. Kad atkal nelieku limes - spēle atkal izskatās normāla. Tikko atkal lieku likmes - uzreiz sākas vienas krāsas garās rindas. Ir arī aizdomīgas pauzes - kad lieku lielākas likmes - uzreiz ir pauze, un ieslēdzas zaudēts.
To nevar pierādīt ne ar kādiem dokumentiem. Tas notiek spēles laikā.

I

K kurmiks3 19.03.2012

Viss ir pareizi.Sistema ir uztaisita lai tu zaudetu, tas dazas reizes, kad sistema tev lauj
uzvaret vajadziga reklamai lai piesaistitu vel citus mulkus.

C cukurs 14.02.2013

Viss ir pareizi. Tā sistēma ir tā ieprogrammēta, lai kādā jaukā brīdī tu zaudētu. Taču spēlēt var liekot pirmo likmi minimāli zemu ar aprēķinu, ka jāiztur 11 vienas krāsas sitienu budžets. Un tad spēle aiziet, tikai mežonīgi ilgs laiks jāspēlē. Taču es ar te saskāros ar problēmu. Kādu nepilnu mēnesi esmu spēlējis, viss forši, depozītus likt iekšā varu, cik gribu, bet naudu izņemt gan atsaka. Tur viņiem kaut kāda tjipa bonusu sitēma vai kas tamlīdzīgi, ko esmu pārsniedzis. Tā tagad naudu izņemt nevaru, tā tur stāv un pats esmu iekūlies neplānotos parādos... :(

A aldis50 08.02.2014

EUROPACASINO IR ZAGĻI NEKAS CITS
IEMAKSĀJU MINIMĀLO SUMMU UN MAN UZREIZ IEDOD 30 EIRO BONUSSU!! KĀDA VELNA PĒC??
UN KAD GRIBĒJU VEIKT IZMAKSU KAD TIKU LIDZ 92 EIRO TAD NEVARĒJU
SPIEDU 62 EIRO TAD VARĒJA UN BIJA RAKSTĪTS KA VIŅI DZĒŠ 30 EIRO BONUSSU ĀRĀ, BET ŠĀ VAI TĀ MAN IR JATIEK LIDZ 1800 EIRO UN TO VIŅI NEĻAUJ
ČATOJU AR ADMINU VIŅS PAT MAN NEPALĪDZ UN TIK ATKARTO VIENU UN TO PAŠU KA VAJAG LASĪT NOTEIKUMUS UN ATZĪMĒT PIRMS IEMAKSAS BET MAN NEKO NEUZRĀDIJA ES TIKAI VEICU IEMAKSU.
TĀTAD ESMU APZAGTS UN NAUDU ES NEKĀDĪGI NEDABŪŠU ATPAKAĻ
VARBŪT VAR KĀDS PLĪDZĒT??

A aldis50 08.02.2014

JO REDZIET 'TĀDI VIŅIEM REDZ IR NOTEIKUMI JA VIŅI DOD BONUSU TAD TĀ NAUDA JĀAPGROZA LIDZ 1800 EIRO
UN TAS NAV IESPĒJAMS
JA NEBŪTU TUR TĀDAS KRĀPŠANAS TAD, TĀ STRAĢĒDIJA DARBOJAS AR RULETI BET ILGĀK PAR 15 MINŪTĒM NEVAR SPĒLĒT

A Anna14 01.05.2014

ALDI50! Ja esi pats IDIOTS!!! Tad nevajag vainot cazino. Vispirms ko uzsaac darit palasi pa to temu neta wikipedi. EUROCASINO nav zagli, viniem ir tads LIVE CHAT ja nesi pamanijis tad ieej vinu majas lapa un paskaties vins atrodas laba sturi pasa augsa. Nu luk un taja LIVE CHAT pirms uzsac darbu vajadzeja ieiet un ar viniem izrunat visas naudu un speli skarosas temas. Ja tev butu ALDI 50 bijis prata vairak tu ar viniem pirms iemaksas veiksanas butu pacatojis un uzzinajis, ka bonusu var ari nepievienot un tad casino neuzliek uz izmaksam nekadsus apgrutinajumus. Bet vinus par to ieprieks spelmanim pasam jabridina cata. Man piemeram ar viniem nav nekadu problemu sanumu naudu katru manesi . un viss kartiba. BET IDIOTIEM GAN ES SKATOS NEVEICAS.!!! HAHAHA ;-)))

N Nia1992 27.07.2014

Sveiki, es tagad saku spelet europa casino, un man ir problema saprast ka var dabut lauka nopelnito naudu.. vai kads zina?