www.sudzibas.lv Eurologi Neizprotamas izmaksas

Eurologi - Neizprotamas izmaksas

Pienāca laiks mainīt dzīvoklī logus. Sāku meklēt izpildītāju. Saņēmu vairākus piedāvājumus, no kuriem izvēlējos SIA "Eurologi" piedāvājumu. Aizsūtīju piekrišanu un uzaicināju mērītāju. Negaidīti uzzināju, ka par mērītāja apmeklējumu jāmaksā eur 20. Tas nebija nekur uzrādīts, pat vairāk eurologi.lv Saka:
...
Pasūtot pvc logus ar montāžu, piedāvājumā ietilpst:
bezmaksas konsultācija
...
Aizrakstīju, lai izskaidro pretrunu. Atbildei man piezvanīja uz sāka skaidrot, ka pēc līguma man atdos eur20, ka tas tāpēc, ka daži pasūtītāji izskata vairākus piedāvājumus (vai tas nozīme, ka sia "eurologi" apzinās, ka viņu piedāvājumi nav konkurētspējīgi) , u. T. T paskaidrojumu, ka uzņēmuma piesolītais pakalpojums kļuva par maksa, tā arī nesaņēmu. Kā rezultātā nolēmu atteikties no sia "eurologi" pakalpojumiem. Labs piemērs, kā tikt vaļā no eur 1300 pasūtījuma, ja neizdodas izbledīt no klienta eur 20.

05.08.2022

Z

B Bez_vārds 05.08.2022

Ja vari tērēt tūkstošiem eur lai nomainītu logus, bet nevari 20eur atļauties? Tipiski lv... itkā naudas nebūtu.

Z zirgs.bl 05.08.2022

Nevajag vērtēt manas finansiālās iespējas, bet kā tipisks LV izskaidrojiet, kādā veidā bezmaksas pakalpojums kļuva maksas,,,

S SIA EUROLOGI 09.08.2022

Labdien!

Cienījamais anonīmais sūdzības autors “Zirgs.lv” paziņojam, ka bezmaksas konsultāciju SIA “EUROLOGI” var saņemt ofisā klātbūtne un telefoniski, vai elektroniski. Gadījumā, ja klients vēlas sava objektā mērīšanu, tad viņam paziņo, ka mērījums ir maksās pakalpojums un nosaka tās apmēru. Pēc vienošanas ar klientu, SIA “EUROLOGI” mērītājs izbrauc uz objekta adresi, kur pēc sniegta pakalpojuma no klienta saņem noteikto maksu. Paziņojam, ka objekta mērīšanas maksa ir atkarīga no tā atrašanas vietas. Pēc uzņēmuma noteikumiem, ja klients pēc objekta mērīšanas vēlas SIA “EUROLOGI” pasūtīt pasūtījumu, tad maksa par mērījumu tiek iekļauta pasūtījuma cena. Gadījumā, ja klients nevēlas veikt pasūtījumu, tad maksājums par mērīšanu klientam netiek atgriezts.
Anonīmais autors “Zirgs.lv”, ja Jums rodas jautājumi par maksājumu, lūgums domstarpībās risināt ar SIA “EUROLOGI”, tālrunis 67185918, 26600300.
Gadījumā, ja SIA “EUROLOGI” izskaidroja izveidoto situāciju lūdzam sazināties ar “suzdibas.lv” atsūtīt viņiem vēstuli ar lūgumu atzīmēt sūdzību ka atrisinātu.

Z zirgs.bl 29.08.2022

Cienījamais anonīmais SIA Eurologi pārstāvi paziņoju, ka skaidrojums izteikti nepārliecinošs. Kāpēc mērīšanas maksa nebija iekļauta izmaksu āprēķinā?

Cienījamais anonīmais SIA Eurologi pārstāvi, atbildē neizdevās atrast, ko nozīmē piedāvātā "bezmaksas konsultācija" SIA Eurologi WEB lapā.

Šķiroties vēlos uzslavēt SIA Eurologi : dēļ Eur 20 atteikties no Eur 1300 līguma nebija visai prātīgi, bet ļoti oriģināli.