www.sudzibas.lv Eurolife Latvia (viltotais uzņēmums) Darba devēji, kas uzdodas par šīs kompānijas pārstāvjiem

Eurolife Latvia (viltotais uzņēmums) - Darba devēji, kas uzdodas par šīs kompānijas pārstāvjiem

Pēdējā laikā parādījās dažādi sludinājumi ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv, kas nav bāzēts uz kompānijas mājas lapas:

Kā redzam, īstais uzņēmums (eurolife.lv) savus pārstāvjus un viņu e-pasta adreses ielika mājas lapā. Lieki teikt, ka tie nesakrita ar datiem, kas nāca no [slēpt]@inbox.lv .

Uzņēmumam adrese ir tikai viena, tomēr sludinājumi parādās dažādās vietās.

Citiem darba meklētājiem ieteiktu uzmanīties no darba piedāvājumiem, kuros izvairās pieminēt uzņēmumus un kontaktinformācija izskatās aizdomīgi (e-pasti uz publiskajiem serveriem, telefona numuri neatbilst, u.tml.).