www.sudzibas.lv Eurochance Negatīva attieksme pret klientiem

Eurochance SIA - Negatīva attieksme pret klientiem

Sveiki.

Vēlos tikai pabrīdināt un pastāstīt kā man gāja ar šo firmu "Eurochance", kura iekārto darbā Zviedrijā.
Kad atradu sev piemērotu vakanci šajā firmā un sazinājos ar šīs firmas pārstāvi, likās ka ir pretimnākoši un atsaucīgi. Bet patiesība cita.
Nosūtīju savu CV, aizbraucu uz interviju, kura bija ļoti aizdomīgi neprofesionāla un beigu beigās firmas pārstāvis solīja sazināties tuvākajā laikā, kad būs jādodas strādāt. Bet kad nāca tuvāk datumam, kad jau jādodas strādāt, kas par brīnumiem???
FIRMU VESELU NEDĒĻU NEVARĒJA SAZVANĪT UN UZ E-PASTIEM NEATBILDĒJA.
Kad pienāca tā diena, kad jau bija jābūt ceļā uz darba vietu, atnāca e-pasts no firmas pārstāves, kurā bija teikts: "Vakancei diemžēl atradām cilvēku. Neko neatbildējām jo bijām atvaļinājumā"!!! (E-pasts arī bija atvaļinājumā ;) ) Kas tā par attieksmi???

Īsāk un rupji sakot "sūdīga" attieksme...

Esiet prātīgi un piesardzīgi darba meklējumos. Lai veicas.

MaGo

Atbilde no eurochance Pārstāvja atbilde 24.02.2017

Labdien, mēs nevienam neapsolām darbu uzreiz intervijas laikā, mēs solam sniegt vairāk informāciju, ja tiešām bijāt uz interviju par kādu konkrētu vakanci.

Kopš firmas pastāvēšanas laikiem, nekad nav bijis tā , ka mūs nevar sazvanīt, esam sazvanāmi katru darba dienu,norādītajā laikā, ja konkrētajā mirklī nevar sazvanīt ir balss pasts , un, mēs atbildam, uz pilnīgi katru e-pastu ko saņemam, ja arī atbilde ir noraidoša, mēs atbildam darbiniekiem, un solam informēt par jaunākajām vakancēm.

Kā jūs varējāt būt ceļā uz darba vietu, ja Jūs pat nenoslēdzāt līgumu par darba attiecībām, bet bijāt tikai uz interviju, vai ko nejauciet? Mēs gribam izprast šo situāciju, varbūt tā ir radusies no ofisa darbinieces, kura ir jūs pieņēmusi, lūdzu pasakiet savu vārdu uzvārdu, lai mēs saprotam par ko ir runa, vai vismaz par kādu vakanci ir bijusi runa?

E eurochance Pārstāvja atbilde 24.02.2017

E elvira33 25.03.2017

Viņiem tāds stils, 2 reizes mēģināju satikties ar firmas pārstāvi (izlikās, ka mani nedzird (runājot pa telefonu), nebija uz vietas ofisā, pēdējais gadījums - solīja zvanīt, lai sīkāk izstāstītu par vakanci, bet nekādu zvanu nesagaidīju), vairāk savu laiku netaisos tērēt. Pa laikam saņemot e-pastus nopriecājos, ka neesmu piekritusi izmantot viņu "pakalpojumus".

M mario1986 16.01.2019

vai tad vinji nemirstigi un pa ielam nestaiga ?