Euro Auto

Euro auto ir tāds Renault automašīnu tirgotājs.Es savam 98. gada Renault autiņam sagribēju ieliet automātiskās ātrumkārbas eļlu, par cik vecā bija iztecējusi, jo biju pārsitis eļļas karteri.Nevarēju es atrast eļļas līmeņrādi un zvaniju uz servisu, kur man paskaidroja, ka eļļas līmeni šai mašīnai pārbauda ar kompjūteru.

F Fix 04.06.2003

Da jebkuraa eljas bodee katalogaa buus rakstiits, cik konkreetai mashiinai elljas iet iekshaa !!!

R Raimonds 04.06.2003

Fix III, nedirs! Nemētā gudro! Par salīdzinoši jaunām mašīnām tur ne sūda nav rakstīts. Un ja runājam par konkrēto Renault modeli, tad tas nāk ar vairāku veidu automātiskajām ātrumkārbām un par visām tavs smirdīgais katalogs nemaz nav dzirdējis!!!Tā tiešām ir, ka eļļas līmeni ši ātrumkārbai mēra ar kompjūteru, kuru pieslēdz automašīnas kompim! Bet kad pazvaniju uz citu Renault servisu, man visu izkaidroja un ieteica pašam ar to nenodarboties, bet ja nu galīgi nav izejas tad varot liet X litrus eļļas, bet pēc tam labāk aizšaut uz servisu.

G grāmatveža 04.07.2007

/par salonu Raudas ielā 12/ Jauks auto tirgotājs, kas labi prot 'pārdot'. Bet ja ir vēlme iegādāties papildaprīkojumu [piem. āķi, jumta bagāžnieku u.c. vienkāršas lietas], tad cenas dokumentējiet pirms pirkšanas, jo 24 h pēc auto iegādes cenas tam pašam aprīkojumam mēdz dubultoties :(. Kas ir pēcpārdošas klientu apkalpošana šī firma/filiāle nenojauš. Auto gan ripo labi :)