Eurika - pabarosim bērnus - Ziedojumi

Es neko sliktu nedomāju par ziedojumiem trucīgiem cilvekiem. Bet Eurika mājas lapā atradu rakstu "Slimnīcām jau iegādātās iekārtas" . Sāku skatīties - es ieraudzīju piemīnēto Bērnu slimnīcu. Šo slimnīcu finansēja un finansēs valsts. Un man godīgi palika žēl cilvēkus, kuri ziedo naudu slimnīcai, kurai to līdzekļu pietiekami daudz. Vai tad tiešām jau visi aizmirsa par skandālu saistīto ar šo slimnīcu!!??? Es tikai domāju, kā nav kauna slimnīcas priekšniecībai ar tik nevainīgām acīm skatīties un raudāt, ka nav naudas.

I

A Antons 30.09.2010

Man arī žēl! ka no tā visa cieš bērni un ārsti, bet es ļot augsti vērtēju šo puišu motivāciju palīdzēt! gan jau slimnīcas valde ņems pa piemēru, no šiem puišiem!! Lepojos ka Latvijā ir arī šādu jauniešu kuriem uz to nevar vienaldzīgi nostīties!

G garaaugumasieviete 30.09.2010

Sveika!
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē