www.sudzibas.lv Etagi.com Nelikumigas darba attiecibas

Etagi.com ava holdings - Nelikumigas darba attiecibas

Kādu laiku atpakaļ mēģināju strādāt šajā uzņēmumā Etagi, taisnība ir ko citi komentē, viss tur ir krievu valodā gan darba pārrunas, gan apmācības, izdales materiāli un kolektīvs. Visi principiāli runā tikai krieviski. Pie tam, lai uzsāktu tur strādāt vajadzēja iemaksāt 100 vai 400 eiro eiro, nepaliku tur, jo jau šķita aizdomīgi tas, ka visi darbinieki strādā bez algas tipa uz nākotnes procentiem no sava darījuma, kurš iespējams būs pēc pāris mēnešiem.
Ar darbinieku šie noslēdz sadarbības līgumus (neatceros kādus, tur daudzi bija) - man uzreiz pateica, ka tas tāpēc, lai par mums nevajadzētu maksāt nodokļus.
Īstenībā nesaprotu kā tā var pēc likuma?
Cilvēkiem jānāk katru dienu uz darbu, jāsēž birojā, jāstrādā ne mazāk par 6-8 stundām dienā pec sastādīta plāna, pat brīvdienās, tev dod menedžeri, kura pakļautībā tu strādā, jāiesniedz viņam atskaites par padarīto, vairākas reizes nedēļā obligātās sapulces, jāatskaitās par padarīto arī citiem priekšniekiem utt, manā skatījumā viss atbilst standarta darba attiecībm.
Kaut vai minimālo algu varēja maksāt, jo cilvēkam tak jābaro ģmene un jāmaksā rēķini, nesaprotu kā var strādāt diendienā vairākus mēnešus bez algas.

Atbilde no Etagi.com Support Pārstāvja atbilde 11.09.2017

SIA “AVA HOLDING”, (Latvijā darbojas ar nosaukumu “Etagi.com”) ir Starptautiskas nekustamo īpašumu kompānijas “Etagi” franšīzes uzņēmums Latvijā.

Kompānijas darbība ir vērsta uz ilgtermiņa attiecībām un tāpēc šeit stingri tiek ievērotas visas likumdošanas normas, tai skaitā saistītas ar darba attiecību regulējumu un valsts valodas lietošanu. Mūsu galvenā prioritāte ir - kvalitatīva servisa sniegšana klientiem.

„Etagi.com” nodarbinātības politika neatšķiras no citiem nekustamo īpašumu nozares uzņēmumumiem visā pasaulē: ir divas nodarbināto kategorijas
- biroja, administratīvie darbinieki - kas ir nodarbināti uz darba līguma pamata;
- nekustamo īpašumu aģenti (konsultanti, starpnieki), kas ir saimnieciskās darbības veicēji un sadarbojas ar mums uz Uzņēmuma līguma pamata – kas nozīmē, ka veic noteiktas darbības uzņēmuma vārdā patstāvīgi, par saviem līdzekļiem un saņem procentus par padarīto darbu.

Etagi ir Starptautiska kompānija, tāpēc savus resursus franšīzes ņēmējiem citās valstīs sniedz savā valoda, kur tie tiek tulkoti uz konkrētās valsts valodu.
Pēc sadarbības partneru velēšanās mēs izsniedzam tiem materiālus latviešu, krievu, angļu vai citā valodā.

Atrašanās birojā un apmācības ir pašu sadarbības partneru brīvprātīga izvēle. Mūsu partneru darba kvalitāte un zināšanu līmenis veido uzņēmuma tēlu, tāpēc, ja zināšanu līmenis nav pietiekams, tas ir jāapgūst.

Ir speciālisti, kuriem vairāk nav nepieciešamas uzņēmuma piedavātās apmācības un konsultācijas, savukārt citi jūtas nedroši, viņu zināšanu līmenis dotajā jomā nav pietiekams, tāpēc paši izvēlas un arī mēs rekomendējam savas darbības sākumā biežāk uzturēties birojā, komunicēt ar kolēģiem, piedalīties izglītojošajos semināros un saņemt konsultācijas visos jautājumos.
Darba vietu birojā partneri nomā, par ko tiek sastādīts līgums un izrakstīti rēķini.

Работяга 04.09.2017

Etazi tas krievu firma, ta saraskina kantora nevis valsts iestade.. Ja jus visu menesi godpratigi pildijat savus pienakumus un algas datuma darbadevejs nesamaksaja, tad no ta diena sakas dienas kad darbadevejs nepilda savus pienakumus pret darbiniekiem!

O Olegs55 09.09.2017

Со всеми соглашусь, работал в Etagi, там всё на русском, некоторые даже по лат. не понимают. К русскоговорящей среде у меня претензий не было. Надо было без зарплаты каждый день находится в офисе и работать, даже по выходным, и еще выпрашивать себе выходной и за каждый шаг отчет. По-моему, тоже противозаконно. И еще - клиентов вам не дают, все самим надо делать. Короче - не советую там работать!

з Зинтис 29.03.2018

некто денег проста так не даёт всё самому нада делать

P pawa 12345 09.09.2017

Toze rabotal tam v etagi.com, oni ze ava holding firma, neprofesionali i zmoti oni. Ne nado nadeetsa tam mnogo zarabotat. Netu tam deneg i perspektiv. Po usam vsem jezdat. Klientov nedajut, svoi dengi na vse nado tratit - bukleti samim delat i platit poctalonam ctob raskidali po podjezdam, kvartiri samim begat iskat po rajonu i ti rabotaes neskolko mesecev v minus i zarplatu tebe neplatat toze. Potom kogda ponimaes cto deneg tut ne zarabotat i uhodis oni tvoih klientov zabirajut kotorih ti za svoi dengi nasel. Oni ispolzujut ludei ctob polucit klientov. Ludi tam ne ostajutsa rabotat i bistro uhodat v drugie kompani. Etagi makleri prodjut odnu kvartiru v 3 mesaca v drugih normalnih kompaniah po 2 i bolwe kvartiri v mesac prodajut makleri, Drugii kompani klientov dajut i kvartiri na prodazu dajut i bukleti pecatajut makleram.

I I.K 13.11.2017

Работала там. Не понравилось.

L Luiza 22.11.2018
Pozitīvā atsauksme

Хочу написать положительный отзыв о компании Etagi.lv
Решили сотрудничать с данной компанией при поиске нового жилья в Риге. Познакомились с риэлтором Алексеем Сивухиным при осмотре новой квартиры, и решили доверить ему также продажу своей имеющейся квартиры. Отзыв только положительный. Весь период на протяжении множества показов и до самой продажи Алексей был очень внимателен, пунктуален и профессионален до всем. Слышал все наши даже самые незначительные пожелания, если не сказать капризы, учитывал каждую мелочь, которая для нашей семьи казалась важной. Вплоть до того нюанса, что мне было небезразлично, какие люди будут покупать наше жильё. Профессионально и оперативно разрулил все казусы, возникавшие при продаже. Также огромная благодарность коллеге Алексея Сивухина, юристу компании Надежде Буриловой, которая очень корректна с обеими сторонами, как с покупателем так и с продавцом, консультировала по всем вопросам в любое удобное нам время, отвечала на все вопросы бесконечное количество раз, и решала качественно и быстро все юридические аспекты при оформлении продажи/покупки.
Я довольна результатом, квартира продана в условленный срок и с четко оговоренными условиями.
Благодарю за сотрудничество и желаю успехов в будущем!

S Sudzibas.lv Admin 22.11.2018