www.sudzibas.lv EST tehnoloģijas Krāpšana, slikts serviss, tukši solījumi

EST tehnoloģijas - Krāpšana, slikts serviss, tukši solījumi

Interneta veikalā nopirkām svarus, naudu samaksājām. Piecus mēnešus svari netika piegādāti. Tukši solījumi. Pēcāk, uzņēmuma pārstāvis apgalvoja, ka svari ir piegādāti. Pēc piecu mēnešu terorizēšanas svarus saņēmām. Pēc mēneša svari salūza. Garantijas remonta laikā pārstāvis paziņo, ka esam svarus paši savākuši. Uz telefona zvaniem neatbild, komunikācija nekāda-viss ko pasaka, ka svari atdoti. Pavaddokumentu nav, uzskaites nav. Svarus atguvām tikai uz vietas veikalā klausoties apmelojumus, ka paši esam svarus paņēmuši no veikala. Neiesaku sadarboties ar šo uzņēmumu, iztērēta nauda, laiks, nervi. Ir daudz godīgāku partneru šajā jomā. Noteikti jāpieprasa dokumenti, ja ko atstāj garantijas remontā.