Eskomets - Обман

Зарегистрирована по адресу Acone, "Lāčplēši", Salaspils p.
Находится - Granita iela 35/1, Acone В ЛЕСУ.
Цель моей жалобы, предупредить водителя- дальнобоя!
Отработал 1ый рейс за 70е/сутки, хорошо все заплатили, 2ой и последний, нашли предлог чтобы не заплатить, в итоге заплатили 64е/сутки. Уволили без предупреждения, работаешь по 80 часов в неделю!
Неделями не разрешают постирать вещи, т.к. работа превыше всего. Домой в срок не возможно вернуться. Неорганизованые диспечера!
Предлог чтобы не заплатить мне состоял в том, что делал 9,5 или 10 часов отстоя вместо 9ки, при том что я успевал на загрузку/выгрузку. И допустил ошибку в оформлении выдачи накладной! Детский сад!
Не выплатили 500 евро, жаль, ну не буду битами махать же. Бог рассудит! Просто, кто-то в Латвии и за 500 в месяц работает!

Объявление о работе было на SS.COM.
П.с. если быстро хотите заработать то ДА!, а если на долгосрочной основе, то смотреть в оба.

Vairāk sūdzības par Eskomets

Вот так, вот!

P Pohuist 06.09.2020

Rebjata kantora gavno , nesavetuju ne v kojem sluchaje. Svoi zarabotanije denjgi ne dozhdotesj. Okazhitesj konchanim novichkom, mashini dobitije , kak i sama kompanija... Hotite shtobi vam vinosili mozg to v perjod!

1 11sigits11 06.02.2019

Sūdzības iesniedzējs nav tas, par ko uzdodas. Viņš ir jankovskis sergejs, 35 gadi! Strādāt un pakļauties, atrodoties reisā es, pilnīga ignorācija. Aiz viņa darba īsā periodā, nesamaksā ap 900.00 eur par gulēšanu. Vai arī dzer, ka nevar ar pohām braukt!
Tā, lūk. Žurka uzdodas par izkropļota uzvārda īpašnieku! Vēl arī, sūdzības vid

"Eskomets" ОСТОРОЖНО.Зарегистрирована по адресу Acone, "Lāčplēši", Salaspils p.
Находится - Granita iela 35/1, Acone В ЛЕСУ. После рейса,будете долга ждать,свою ЗАРПЛАТУ..

1 11sigits11 01.02.2020

Vai tad nav zināms,kas to raksta !?
Draņķīgi strādā,gribi lielo naudu neatbildot par sava darba rezultātiem.
Cik izskaita firmām par jūsu tiešā darba neizdarībām,ieliksim mēs saitos tevi,lai nedabujat darbu.Varēsi kraut baļķus mežā.Tava vieta tukša nepaliek,uzņēmumi laimīgi , tikuši no tādiem darba darītājiem vaļā.

1 11sigits11 01.02.2020

Kā vienmēr!
Naudu uzreiz!
Tikai ,kā pilda savus pienākumus tiešajā darbā!?
Tad kāpnes nav,un, vainīgs arī nav,ka tos nav.
Paletes nejēdz apmainīt,nodot ,saņemt, CSN regulāri,ātruma pārkāpumu.
Klačošanās.Tikai te atnāk,kā nabagi,naudas nav,dodiet tik ātrāk,,,,,Kauns jums vēl te dziedāt!
Vietas tukšas nepaliek!
Labi,ka paši aizejat tādi vienreizējie darboņi,,,,

A Aivars 17.02.2020

Nav taisnība. Jūs esat negodīgi maksātāji . Skumji bet fakts . Neuzticami Jūs kā darba devēji esat. Es savu darbu izdarīju godīgi. Jūs nesamaksājāt visu. Būtu vismaz cilvēcīgi pateikuši ka ir naudas problēmas,ka jāpagaida utt. Bet tā izvairīšanās ,tel necelšana , šefa sievas rupjība pa telefonu . Viss tik forši sākās ,man darbs patika, attieksme sākumā ar patika ,, bet jūs kā darba devēji visu sačakarējāt. Un ne tikai man . Vismaz 4 cilvēkus zinu kas aizgāja no jums. Vai bagātāki palikāt ? Tikai sačakarējāt savu seju .

L Latgales šoferis 18.08.2020

Ar nervu sabrukumu izskatās ka jāreiķinās

T tatjana55 23.11.2020

Ребята эта фирма кидалово остались мне должны 990 евро плюс паркинги в Польше и 2 AVTOHOF в Германии В фирме работают сказочники по отработанной схеме дают неправильные координаты Месяц невыплаченных денег Ребята будьте осторожны

Вас предупреждали ☝️держут костяк 4-5человек остальные водители карусели!