www.sudzibas.lv Ervins Spule Nepamatota Ires celsana un Vina paradu segsana

Ervins Spule - Nepamatota Ires celsana un Vina paradu segsana

Piesargieties No Ervina Spules Piedāvātiem īres Dzīvokļiem..nāksies saskarties pēc pirmā gaba...un katra nākam gada 10% pieaugums pie īres.. $$$ līguma + nepamatoti pielikumi ka- īrniekiem jāmaksā par elektrības skaitītāja nomainu ka ari sekot līdz viņa aprēķiniem jo patīk manīties lai segtu iepriekšējā īrnieku parādus..ka man :( atklāju ka jau maksāju 5g jau cita parādus...ja ir opcijas meklējiet kādu citu godprātīgu cilvēku kas jums nepacels iri par to ka izremontējāt viņam dzīvokli..saka ka inflācija Pfff

P

D Daiga Berzina 21.03.2016

Mes gribetu ar Jums sazinaties.

F fifi1 27.09.2021

Es ar gribētu sazināties ar visiem,kurus Špūle ir apkrāpis.

G Gulbenietis 12.11.2021

10 % gadā nav tik traki, it īpaši, ja pieprasījums ir liels, kā Valmiera un Cēsis. Samaksāt par skaitītāja maiņu, ja tu tur dzīvo, ir ok. Jau pie šīm divām lietām var saprast, ka autors, kurš labi, ja tapetes šķībi prot uzlīmēt :D.

T Teikas tantuks 12.10.2016

Aizkustinoši pazīstama situācija. Vai minētais kungs ir tas pats Ervīns Spūle ,kurš dzīvo Valmierā?Ja tā,tad arī Rīgā viņš tādā pašā veidā izīrē dzīvokli,turklāt ir parādā dažus simtus eiro par mājas apsaimniekošanu un remontiem.
Vai nodokļus viņš vismaz maksā?

D Dzīvīgā 18.05.2020

Šis pats cilvēks uzdarbojas arī Valkā. 1)SS.com sludinājumos liek citas bildes, nevis reāli tādas, kā izskatās dzīvoklis(vēlos minēt, ka reālais dzīvoklis izskatījās briesmīgi, bet attēlos salīdzinoši normāli), kā arī bija norādīta nepareiza informācija par dzīvokli. Sarunā ļoti spieda uz to, ka ja ņem šo dzīvokli, tad jātaisa tas un tas, kas liek domāt, ka varētu mest ārā pēc dzīvokļa iekārtošanas. Ļoti nepatīkams cilvēks.

V VitaTaube1 21.03.2023

Man ar tā gadījās

I iirida caka 24.02.2021

Gribetu sazinaties ar kadu cilveku ,kam ir bijusi darisana ar so cilveku,jo man situacija pasreiz lidziga,ja cilveks par malkas skuniti 20 ero voeta uzprasa 120,par gadu,un skunitis tads ka udens visur tek un vel visadas lietas taisa lai tikai tiktu pie vienkarsi nepelnitas naudinas,Paldies

P Pirms dari domā 26.03.2021

Cilvēki paraksta īres līgumu un pēc tam čīkst. Tiešām izcili gudri. Izklausās ka jūs dzīvokli izirējāt ar acīm ciet. Īstais laiks apgūt jaunas zināšanas.

F fifi1 25.09.2021

Labdien!Arī es no tā krāpnieka īrēju dzīvokli.Tas krāpnieks man neatdeva drošības naudu .Nu jau mēnesis būs pagājis un naudas kā nav,tā nav.Uz zvaniem un sms neatbild.Esu gatava ar jums sazināties.To E.Špūli vajag vienreiz par visām reizēm nolikt pie vietas!

A Agii2098 12.11.2021

Arī mums ir negatīva pieredze īrēšanas laikā! Nemaz neiedomājos pārbaudīt šeit.

V VitaTaube1 21.03.2023

Būs jātiek galā ar šo sprukstiņu lopu