www.sudzibas.lv Erotshop.lv Slikts serviss

Erotshop.lv - Slikts serviss

Pirmais Erotshop.lv veiktais pasūtījums.

Pasūtījumu veicu 01.08.2023. ar summu virs EUR 50, kuras gadījumā – saskaņā ar informāciju Erotshop.lv mājaslapā pasūtījuma veikšanas brīdī – piegādei jābūt bezmaksas. Saņēmu rēķinu ar maksas piegādi, samaksāju. Pēc tam rakstu uz [slēpt]@erotshop.lv un saņemu atbildi, ka Erotshop.lv mājaslapā pašlaik esot tehniskas problēmas – informācija par maksas piegādi bija kļūdaina. Iemaksāto summu par piegādi saņēmu atpakaļ.

Veicot pasūtījumu, kā piegādes adresi norādīju DPD paku skapi Mēbeļu nams, kurš no manis atrodas 2 minūšu attālumā. Erotshop.lv mājaslapā norādīts, ka sūtījums tiks saņemts 10 dienu laikā, ja prece ir noliktavā. Veicot pasūtījumu, Erotshop.lv mājaslapā bija redzama informācija, ka visas manis pasūtītās preces ir noliktavā.

10.08.2023. no Erotshop.lv saņemu vēstuli, ka pēdējās 2 preces viņi saņems 11.08.2023.

14.08.2023. no Erotshop.lv saņemu murgainu vēstuli, kurā tieku sveicināta 2x – pēc pirmā “Sveiki” seko lūgums atsūtīt adresi, uz kuru jāsūta sūtījums (lai gan konkrētā informācija tika norādīta jau pasūtījuma veikšanas brīdī). Pēc otrā “Labdien” tieku informēta, ka sūtījums ir nosūtīts, bet kaut kāda viena “pozīcija” tiks nosūtīta nākamās nedēļas sākumā (tātad 21.08.2023.). Vienlaikus ar šo vēstuli saņēmu īsziņu no Erotshop.lv ar informāciju, ka mans sūtījums jau esot ceļā pie manis. Nesapratu, uz kuru daļu vēstulē man vispār ir jāatbild – un vai man vispār ir atkārtoti jānorāda saņemšanas adrese, ja īsziņā rakstīts, ka sūtījums jau nosūtīts. Tā kā ārā bija karsts laiks un Mēbeļu nama DPD pakomāts atrodas tiešā saules gaismā, 15.08.2023. atbildēju ar lūgumu sūtījumu nosūtīt uz Latvijas Pasta pakomātu Stirnu ielā 26 (iekštelpās), lai preces karstuma ietekmē nesabojātos. Atbildē no Erotshop.lv saņēmu apstiprinājumu, ka sūtījumu nosūtīs uz manis norādīto Latvijas Pasta pakomātu.

16.08.2023. saņemu īsziņu, ka pienācis sūtījums no Erotshop.lv, kuru var saņemt Omniva pakomātā Stirnu ielā 26 (ārā, tiešā saules gaismā). No Erotshop.lv uz šo saņēmu apgalvojumu, ka sūtījums pakomātā ielikts 16.08.2023., lai es to varētu izņemt uzreiz. Lai gan es nevienā brīdī neesmu teikusi, ka 16.08.2023. visu dienu būšu brīva un tikai sēdēšu un gaidīšu ziņu par sūtījumu, lai uzreiz varētu tam skriet pakaļ. Datumos 13.08.2023. – 17.08.2023. vispār nebiju plānojusi būt Rīgā, bet plāni pēdējā brīdī mainījās.

Izņēmu sūtījumu, abi krēmi sūtījuma sastāvā bija uzsiluši saules ietekmē. Sūtījumam nebija pievienotas 2 preces, lai gan (1) Erotshop.lv mājaslapā sūtījuma veikšanas brīdī bija norādīts, ka visas manis izvēlētās preces ir noliktavā, (2) no Erotshop.lv iepriekš saņēmu informāciju, ka 11.08.2023. viņi būšot saņēmuši atlikušās 2 preces, (3) pasūtījuma veikšanas brīdī Erotshop.lv mājaslapā par abām iztrūkstošajām precēm bija redzama informācija, ka tās noliktavā pieejamas simtiem.

16.08.2023. rakstīju Erotshop.lv ar lūgumu atlikušās 2 preces nosūtīt uz manis iepriekš norādīto Latvijas Pasta pakomātu iekštelpās. Un jau otrreiz saņēmu apstiprinājumu, ka viņi tā arī darīs.

21.08.2023. nekādas informācijas par to, ka atlikušās 2 preces būtu nosūtītas.

28.08.2023. saņemu informāciju e-pastā, ka sūtījums tiks nosūtīts uz DPD pakomātu Stirnu ielā 26. Uz šo no Erotshop.lv saņēmu informāciju, ka viņiem nav līguma ar Latvijas Pastu, lai gan iepriekš man 2x tika teikts, ka sūtījums tiks sūtīts uz Latvijas Pasta pakomātu.

Rezumējot pasūtījums tika veikts 01.08.2023. un šodien (30.08.2023.) tas joprojām nav saņemts pilnā sastāvā. It kā tikai viens pasūtījums, bet jau mēnesi nepārtraukti ir visādas problēmas, kā arī e-pastā ir sajūta, ka sarakstos ar kaut kādu pusaudzi, kuram nav ne jausmas, kas ir interpunkcija un klientu apkalpošana kopumā – viņi sūta sūtījumus uz kaut kādiem mistiskiem, iepriekš nekur nenorādītiem pakomātiem un vienkārši tupi “cer, ka viss būs ok”.

E Erotshop.lv 24.11.2023

Sveika, protams gadās visādi, nav mums jēgas attaisnoties. Pasūtījums sastāvēja no 3 dažādu piegādātājiem un ne vienmēr mēs varam ietekmēt viņu darbu!
Bet jebkurā gadījumā mēs Jums atvainojamies un cenšamies darīt visu lai izbēgtu no šīm situācijām!

Veiksmīgu dienu visiem!
Ar cieņu