www.sudzibas.lv Erlaineauto /Megija SIA Apkrāpšana, apzināta bojājumu slēpšana, negodprātīga rīcība

Erlaineauto /Megija SIA - Apkrāpšana, apzināta bojājumu slēpšana, negodprātīga rīcība

Erlaineauto SIA, nopirku 2009. Gada Audi Q5 (Win; wauzzz8r3aa039811) , bija ar nodzēstas motora kļūdas, automātiskā kārba ir jāmaina, domāju, ka drīzumā viņi to centīsies nesalabotu pārdot kādam citam.
Erlaineauto SIA shēma ir pārdot bojātu auto, izraksta rēķinu par mazāku summu nekā norādīts sludinājumā, atlikumu paņem skaidrā naudā, ja klients vēlas auto atgriezt, tiek atmaksāta tikai tā daļa, kas pārskaitīta oficiāli, principā shēma strādājoša un uz to viegli iekrists.
Kompānijas īpašnieks ar trenētu aukstasinību skatoties acīs apčakarē.
Turieties pa gabalu no šī kantora un viņu tirgotajiem auto!
Novēlu, lai visi auto, kas iet caur tavām rokām ir tādi, kādu man pārdevi un lai naudu ko cilvēkiem izkrāp iztērē zālēs!

G gadalaiks 23.09.2020

SIA megija nodarbojas ar Tekstilizstrādājumu, apģērbu un apavu mazumtirdzniecība stendos un tirgos

īpašniekos arī nav nekāds Edmunds