www.sudzibas.lv Erlaine auto Krāpšana, bojājums

Erlaine Auto - Krāpšana, bojājums

Vēlējos brīdināt visus potenciālos pircējus būt ļoti uzmanīgiem iegādājoties mašīnu pie šī auto tirgotāja! Sevi reklamē kā godprātīgu, pieredzējušu auto tirgotāju, kurš tirgo ļoti labas kvalitātes auto no vācijas! Bet var gadīties, ka beigās ieberzīsities remontā ap 3 tūkstošu lieliem izdevumiem!
Tātad iegādājos auto,2012. Gada audi (šājā placī netirgo 20 gadus nobrauktas mašīnas) , bet gala rezultātā izrādījas, ka manis iegādātā mašīna ir vēl sliktākā stāvoklī kā 20 gadus vecs zapiņš! Problēmas jau sākās iegādes dienā, atbruacot mājās konstatēju, ka rūc ventilators, pēc nedēļas jau viss antifrīzs bija pazudis, servisā meklēja vainu, atrada caurumu traukā, novērsa to, antifrīzs turpināja pazust, kā rezultātā atklājās, ka ir beigts ūdēns sūknis, turpinot meklējums, beigtas galvas, maināmas ķēdes, beigts 4x4 reduktors! Veiksmi biznesā! Ceru, ka tirgotājam kādreiz ierunāsies sirdsapziņa un tirgotājs beigs "smērēt" skaistas bundžas par padsmit tūkstošiem!

A Aivo 22.10.2018

Nu tieši tas,ko minēju, arī bija problēmas un ieguldīju ap 3000 eur.
Tirgonis būtu pelnījis kārtīgi pa tauri!

P pircēja9143 25.10.2018

Aivo,manas nedienas ar šo auto vēl nav beigušās-jo beigts tur ir viss!Bet zeme apaļa,ticu karmai!Gan jau arī auto tirgotājs uzgrābsies uz "īstajiem" pircējiem,ko pasūtīt trīs mājas tālāk neizdosies!