www.sudzibas.lv Eris.lv - foto pakalpojumi, CityLife kupons Apkalpošana un nekorekta piedāvājuma formēšana

Eris.lv - foto pakalpojumi, CityLife kupons - Apkalpošana un nekorekta piedāvājuma formēšana

Ja jums ir parastā digitālā kamera, kura nefotografē precīzi 10x15 izmērā, tad izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus ir principā neiespējami, ja vien nevēlies, lai tiktu nogrieztas galvas kājas, jo redz kadrēšana nav iekļauta cenā un atsevišķi tādu nemaz nepiedāvāja.

Online sistēma ir aizvēsturiska, bet ir viens liels BET tie kas izmanto kolektīvās iepirkšanās kuponus nevar ielādēt bildes un vēlāk tikai doties pakaļ tām, jo redz ir jāiet pašiem uz salonu ar flash atmiņu un jāiesniedz bildes, bet tad tev tur pasaka, ka tu esi L**S jo tev nav PRO kamera, kas veic fotografēšanu uzreiz 10x15 un dodies vien mājās nokačā no torentiem PhotoShopu un taisi kadrēšanu.

Vienīgais ko varētu ieteikt neizmantot kuponus ar šo foto drukas pakalpojumu sniedzēju. ERIS.lv apkalpošanas līmenis arī ir ļoti augsts...

E

G Galīgsstulbums 17.06.2011

Google ražo programmu PICASA, tajā ātri var apgriezt visas bildes vajadziigajā izmērā, tā ir bez maksas...

E Edvards 19.06.2011

A kāpēc man ir jāčakarējas, ja to var izdarīt pie bilžu drukāšanas???? Tas būtu tas pats, ja es ieietu McDonaldā, pasūtu sev Bigmacu, bet lai viņu pagatavotu man vel jāaiziet uz virtuvi un jāapgriež siera gabali, lai tie būtu pēc izmēra.

Manuprāt foto pakalpojumi ietver sevī pilnu servisu, nevis vienkārši klientu čakarēšanu.

Z Zane 20.06.2011

Nezinu gan, kurā salonā tāds pakalpojums, par ko ir sūdzība, ir iekļauts cenā. Piem., arī FUJI Blaumaņa ielā, kur izgatavoju foto, kamēr vēl viņiem bija normāla kvalitāte, arī diezgan grieza nost malas, ja negribēja baltās malas. Esmu ERIS pasūtījusi daudz bilžu. Sākumā tās bija nedaudz par tumšu, tumšākas nekā datorā, bet, izrādās, ka var pasūtīt arī toni gaišāku, un tas jau ir labāk. Tas, ka griež malas, ja nav fotoaparātam atbilstošs formāts, tas tiesa. Tāpēc, kad fotografējam, jau zinām un ņemam vērā, ka papildus jāierēķina arī nost griežamās malas. Īpaši svarīgi tas ir galvas daļā. Bet salīdzinoši ERIS ir pietiekama laba kvalitāte un atbilst cenai.

D Dana 20.06.2011

Man gan neliekas, ka ir jau jārēķinās fotogrāfējot bildes, ka man apriezīs i galvu i kājas :D Patiesībā, žēl, ka tā jau nepārāk lieli saloni sev taisa tādu antireklāmu. Nu nezinu vai ERIS ir tā labā kvalitāte, ja bilde bez jebkādām akcijām maksā 15santīmus. Un par tādu summu, viņi nevar viņas nokadrēt? Bet katrs salons strādā kā vēlas. Man laikam līdz šim vienkārši ir palaimējies, ka visos sevis cienošos fotosalonos nekas nekur man nav nogreizts un ar fotogrāfijām esmu bijusi apmierināta. Un neesmu mājās neko pati kadrējusi, tagad zināšu ka ir vietas uz kurām labāk nejiet neko pasūtīt.

A AB 14.09.2011

Starp citu, bildēm malas var apgriezt arī ar Microsoft Office Picture Manager - šis parasti jau ir uz katra datora, kam ir Microsoft operētājsistēma uzinstalēta. Nav nekas papildus jāinstalē. Pie tam, ar šo rīku jau ir iespējams izvēlēties uzreiz malu attiecību 10:15, līdz ar to pārāk daudz pūļu bilžu kadrēšana neprasa. ;)

J J.ZV74 09.09.2012

Vispirms jau sāksim ar to, ka katrai kamerai matricas ir atšķirīgas un līdz ar to arī izdrukāto bilžu izmērs būs atšķirīgs, tāpēc arī es ieteiktu tiem bļāvējiem izmantot Picasu tas ir ELEMENTĀRI ja protams nelietojat citas tam paredzētas foto apstrādes programmas. Otrkārt ja jau esam tik prasīgi tad kāpēc ne pret sevi jo bildēt jau arī būtu jāmāk nu vismaz ievērot zelta griezuma proporcijas tad jau nebūs jāamputē ne rokas ne kājas.
Treškārt priekš kam jūms fotoaparāts ja ir tik daudz nesaprašanas un problēmu? Varbūt pamēģiniet video, tas labāk izdosies!
Lai veicas cīņa ar ļaunajiem !!!