www.sudzibas.lv Erika Sumilo Krāpnieki nekaunīgi

Erika Sumilo - Krāpnieki nekaunīgi

BRĪDINĀJUMS CITIEM STUDENTIEM, KAS GODĪGI VEIC DARBU(jūsu smagais darbs nebūs tādā pat vērtībā kā zagts, nenoformēts diplomdarbs, ko aizstāv narkomāns, kuru piesedz mācībspēki, kuri liek parakstus zem tādiem darbiem)
Iedomājaties tauta,LU tiek ķengāti cilvēki, kas KAUT KO IR IZDARĪJUŠI, kas smagi strādājuši, tai pašā laikā 100% zagti nenoformēti darbi(ko narkomāni kaut kur sadabūjuši), imitēti pētījumi tiek uz urrā piesegti,jo zem tiem ir PAREIZO CILVĒKU PARAKSTI(DAŽIEM PATĪK SPĒLĒT DIEVA LOMU NESODĪTIEM)(neviens neuzdod jautājumu, kāds rezultāts būtu, ja cilvēks godīgi būtu pats rakstījis, pētījis)
Rodas iespaids, amati šai kundzei nav, lai rūpētos par izglītīibas kvalitāti,bet demontrētu savu perverso amata izpratni. Tu man nepatīc, tādēļ ,kaut vai esi smagi strādājis, būsi zaglis, bet tai pašā laikā 100% zagti nenoformēti darbi(ko narkomāni kaut kur sadabūjuši), imitēti pētījumi tiek uz urrā piesegti, sarunātas komisijas,jo zem tiem ir PAREIZO CILVĒKU PARAKSTI.( tu niecība neko nevarēsi izdarīt kā gribu,tā daru ) Rodas iespaids, ka krāpnieki gūst baudu no tā, jo Jūtas NESODĪTI. Lieki piebilst, ka šādi krāpnieki apkaunojuši reprezentē Latvijas valsti , izmanto nodokļu maksātāju naudu un ar paceltu galvu piedalās sabiedriskajā dzīvē. Ar tādām metodēm(zagšana, sādžas tikumi) grib veidot plaukstošu Latviju un brīnās šie ierēdnīši, ka cilvēki atstāj valsti. Viss tiek noklusēts,savējie piesegti.NORMĀLĀ VALSTĪ AR KĀJU PA PAKAĻU UN ĀRĀĀ . bet šeit ..... Tās ir patiesās kultūras dimensijas, patiesā seja.

N neKārtībnieks 01.04.2014

Nu traki laiki pienākuši. Varbūt tomēr ej atpakaļ uz vidusskolu, jo es ne sūda nesapratu, kur ir problēma?