Ērglis un Co

Vakar nostāvēju divas stundas rindā, lai tiktu mājās (uz Zaķumuižu), jo divi mikriņi man aizgāja gar degunu, tāpēc ka nebija vietas (cilvēku ir pilns) un trešais vispār neatnāca. Šī firma vismaz laikā no 16.00-19.00 varēja mikriņus palaist biežāk. Paši mikriņi ir zem pēdējas stadijas.Tik veci un netīri, ka braucot ir pretīgi ne tikai sēdēt tajos vecajos krēslos, bet arī bail, ka līdz mājām tas neizjūk. Ir arī dažs labs šoferis, kurš nedod biļeti un cits brauc tā, ka varētu padomāt, ka viņš ved malku, nevis pasažierus. Šai firmai vajadzētu padomāt tomēr bišķiņ arī par pasažieru labsajūtu. Kas būs, kad būs -20 grādu aukstums? Arī būs divas stundas jāgaida, kamēr mājās tikt???

I