Eretail.lv jeb SIA Wolteh - Neīsts uzņēmums

Neīsts uzņēmums, jo mājaslapā jūs varat pasūtīt jebkuru preci, bet realitātē jūs to nesaņemsiet. Gaidīju 3 nedēļas, bet nekādu ziņu par manu pasūtījumu nav. Jā, naudu atskaitīs atpakaļ, viņi nepiekrāpa, bet jūs zaudēsiet savu laiku un nervus iesaistoties ar viņiem darījumos.

L Lauminja1 15.09.2021

Kā panācāt naudas atgriešanu?

I Inga Dilēviča 26.10.2021

Es viņiem zvanīju, protams stāstīja visādas pasaciņas, ka omnivas kļūda, ka atgriezīs naudu un bonusā prece būs bez maksas

H haike 25.10.2021

Mani arī interesē kā atguvāt naudu? Es arī pasūtīju preci, apmaksāju rēķinu un kopš tā laika ar viņiem sazināties nav iespējams...

I Inga Dilēviča 26.10.2021

Jāsūta e-pasts, jāzvana, ļoti ilgi jāgaida kamēr paceļ, tur vīrietis pa telefonu ļoti skaisti runā, apvārdo.

D Dianciks 07.12.2021

Labdien! Identiska situācija. 18. novembrī apmaksāju preci par 87. euro, šodien ir 7. decembris, bet preces nav.