www.sudzibas.lv Erebuni SIA. Lēnā apkalpošana

Erebuni SIA. - Lēnā apkalpošana

Man ieteica šo restorānu. Kad aizgāju, tad sapratu, ka tā bija pēdējā reize šajā iestādē. Aizgāju ar ģimeni, divi pieaugušie un trīs bērni. Pasūtījām ēdienu un dzērienus. Pēc 20 min. atnesa mums tēju, pēc stundas ēdienu. Bērni jau miga ciet gaidīdami. Jā viesmīle atvainojās un aizbildinājās. ka nupat esot sanākuši daudz cilvēki. Pieņemu, ka jāapkalpo pēc rindas, taču manot tur Āboltiņas kundzi es priecājos, ka mūs vispār apkalpoja. Veiksmi biznesā.

P

donna b 07.02.2013

Ja Aboltinas kundze vinus apmekle, tad pielauju biznesaa viniem veiksies. Pielauju ari vina tur atstaja naudas vairak neka Jus.

V vladi 05.05.2013

Obsluzivanie nize vsjakoj planki. Oficiantka prinjala zakaz skvozj zubi, prinesja zakaz, daze ne pozelala prijatnogo appetita, ne pointeresovalasj hotim li mi eshe cto nibudj. Hoteli provesti dolgij vecer v etom meste, no vse oficianti ignorirovali nas, hotja mi bili edinstvennim stolikom v zale. Oficianti sideli za odnim stolom i gromko razgovarivali, ne smotrja voobshe v nashu storonu. Hoteli zakazatj kofe posle uzhina, no oficiantka na nas dazhe ne smotrela i razgovor bil tak gromok, cto nas prosto bi ne uslishali. Mi sideli dostatochno dolgo, dumali, cto oficiantka kak to posmotrit na nas...no net... prishlosj nacinatj odevatsa i togda ona vmig prinesla scet, kak budto zhdala kogda mi nakonec ujdem.. ocenj neprijatnij osadok.. personal ne obucen obsluzivatj klientov, interesovatsa ih zhelanijami, prosto ne zainteresovan, ctobi v zale prisutstvovali klienti. Lentjai i haljavshiki! Kuhnja bessporno horosha, no esli bi kollektiv bil takoj zhe! Restoran ne iz samih deshevih, mi bili lucshego mnenija. Boljshe tuda ne vernemsja. Imeem ogromnoe kolicestvo znakomih v Rige i v Evrope, odnoznacno vsem posovetuem nikogda tam ne pojavljatsa. Stid i pozor!

I inese kaup. 05.05.2013

Отличный ресторан! Не надо бредить!