EPSON - printeri

Epson printeri - gamno, zaprosil zamenitj katridzi, odin cvetnoj - zamenil na original !!! teperj emu ne nravitsja chernij, kotorij bil polupustoj (toze original), chto mne teperj novij stavitj, a kto mne vernjot denjgi?

V

J Jānītis 27.12.2010

Epson printeriem nav nekādas vainas! Es jau 10 gadus lietoju un bez problēmām! Kārtridži arī kalpo ilgi!
Ieskaties un izstudē http://www.drukaletak.lv/

J Juris 28.12.2010

Vasja, Tu pats esi gamno! Ja reiz nevari pirms noskaidrot kas par iemeslu problēmai! Kā arī to, vai tev ir kaut kas atkal jāpērk pašam vai arī ražotājs visu izdarīs pa garantiju!

C c 28.12.2010

piekritu epson printeri tiesam pedejajs suds ar tam krasam !!!

I Igors 03.01.2011

Tiesam ar Epsonu ir problemas. Man tada pasa situacija - bija jamaina melnu es samainiju uz originalu, printerim uzreiz nepatikas 2 (divas) !!! pustuksas katridzas (yellow, blue), nopirku veselu komplektu samainiju, neko nepateica par sarkano bet tas divas pat noblokeja (pustuksas !!!). Tagad vispar negrib printet krasas. (uzreiz pateiksu ka no manas puses viss ir ideali pareizi izdarits). Protams janest uz garantiju - bet man to vajag?

P.S. Labai tehnikai - GARANTIJAS servisam jastrada vienu dienu gada, lai apsveikt klientus ar Zemas svetkiem un Jaunu Gadu, un atgadinat par sevi. Parejai tehnikai - GARANTIJAS serviss ir pilndarbojosa strukturvieniba.

L lala 03.01.2011

EPSON tiešām ir čau, pati gadu nomocījos, nopirku HP tagad vismaz normāli, kartridži riktīgi ilgi iet un var arī no jauna uzpildītos bieži likt iekšā! Tākā nakts pret dienu.