www.sudzibas.lv Eprofs.lv Labdien vēlētos uzrakstīt sūdzību par sabojātu portatīva datoru

Eprofs.lv - Labdien vēlētos uzrakstīt sūdzību par sabojātu portatīva datoru

Labdien man tika sabojāts dators aizvedu cilvēkam pārinstalēt bet nezinu kādā sakarā viņš apmainīja windows man bija oriģinālais windows 10.0.1 un viņš man ielika windows 8 kādā sakarā es nesaprotu un man te rada visādas problēmas datora nevaru ne atjaunot neko rāda trūkst dažu failu un par to es samaksāju 25 eiro. Neiteiktu cilvēkiem nest datorus taisīt uz šo vietu.

Работяга 17.05.2017

Tu lasit proti kas ir uzrakstits... ej noperc parus failus

K kmaja 17.05.2017

Jums ir uzinstalēts windows kurš nav aktivizēts. iespējams pat kāda kreisā torentu versija. Griežieties pie https://support.microsoft.com/lv-lv/contactus/ izstāstiet savu sāpi, ieteiks ko darīt ar windowsa instalāciju, licenzi. p.s. Bet tas ja patiesi ir bijis "orģināls" legāls Windows:)

P peris 14.07.2018

Lūgums precizēt vai tiešām jūs aiznsāt uz eprofs.lv, jo eprofs.lv pārtauca savu darbību Rīgas ielā 24, 2017. gada martā un vairs nenodarbijas ar datoru remontu.

A Anželika Pozņaka 05.12.2018

Uzraksts EPROFS stāv un tajā vietā tiek remontēti datori vai tā ir cita firma vai tā pati nezinu.