www.sudzibas.lv Epro Būve Termiņu neievērošana, algas kavējumi

Epro Būve - Termiņu neievērošana, algas kavējumi

Firma EPRO BŪVE veic celtniecības darbus, taču nekad neiekļaujas termiņos, parasti tie tiek kavēti sākot ar 2 nedēļām un beidzot ar 3-5 mēnešiem. Firmas īpašnieks strādājošos uzskata par "nullēm", algas itkā maksā (minimālās), bet darba līgumu nav. Algas kavējas pat 3 mēnešus! :( UN ir gadījumi, kad tiek pateikts, ka nemaksās! :( Firma IR ĻOTI daudziem parādā! Tā kā esiet uzmanīgi ar preces izsniegšanu šai firmai!

L Laila 14.02.2007

Visa peļņa diemžēl aiziet firmas ipašnieka kabatiņā, jo jāfinansē dēla moto sportiņš! :((((

G Ginta 27.02.2007

Pilnīgi iepējams, ka firmas ipašniekam tiešām daži strādājošie jāuzskata par "nullēm" it sevišķi paskatoties uz viņu padarīto darbu.

B Bruno 11.03.2008

Lūdzu atsūtiet kādu kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar Epro. Viņi ir palikuši parādā mums par piegādāto materiālu.