www.sudzibas.lv EO tour darbs Turcijā

EO tour - darbs Turcijā

Darba meklētājiem Turcijā! gribu uzreiz pateikt, ka pagājušā gadā, pirmo reizi strādāju Turcijā, viesnīcā par animatoru mini-klubā. Sākumā bija lielas bailes doties ārzemēs, it īpaši Turcijā, bet mani satika lidostā firmas pārstāvis Romina, un aizveda līdz pašai viesnīcai. Strādāju 5 mēnešus, 5 zvaigžņu viesnīcā, ēdināšana un istaba bija apmaksātas, kā arī lidojums turp un atpakaļ. Latvijā ir aģente Inguna. ja ir vēlēšanās strādāt Turcijā, varat griezties EO Tour.

ž žurkaKornēlija 02.03.2010

pag, pag, kas tā par dīvainu vervēšanu un labdarību?Kaut kās viss aizdomīgi liekas, velk uz prostitūcijas pusi un tu laikam tā savedēja būsi?Baruc tik laimīgi pati uz savu Turciju un animē vien tālāk bagātnieku daiktus...

E Eseseseseseses 02.03.2010

kurs (un jo iipasi kura) pie vesela saprata buudams/a brauks straadaat uz Turciju??? Ekonomika un iespejas Lv ir nesaliidzinaami labaakas, pat neskatoties uz kriizi dotajaa briidii..kas skaitas laba samaksa par sadu darbu? tiesaam - sis sludinajums vairak pec prostitutu vervesanas izklausaas...

I Istambul 02.03.2010

Turcija ir labi, tur ir liela izaugsme, pazinai tur ir reklamas firma, IT industrija, maza firma, un otra Maskava.
Darbinieki viesnicas nedzivo.Kas tas par murgu.
Pat tirdzniecibas firmu menedzeri un ES parstavji tur dzivo Dienesta Dzivoklos!
Turcija var pelnit labu naudu ari godigi.
Labak ka LV.
Daudz labak.
Tomer, neticiet murgiem, manas pazinas firmai briziem ir daudz naudas, briziem ienakumi/pasutijumi/nav/jaatliek nakotnei, rezervem naudas.
Cik zinu, tiesam var nopelnit tikpat ka Griekija, bet ar letaku iztiku.
Nejauciet cilveki ar m///kam, prostituciju u.c.
Tadam, kur ir prostitucija, tur neko nedos, ieslegs kaukur.
Nopietni cilveki prasa kandidatu CV, portofolio/tas ir galvenais, prasa ari firmam! nevis foto pa prieksu.
Stambula ir liels tirdzniecibas centrs ar pari par 1000 starptautiskam finansu un tirdzniecibas, celtniecibas u.c.firmam, ostas operatori u.c.
Pilseta ap 10miljoni iedzivotaju.
Prostitucija ir greciga nodarbe, jasklausa bibeles macibas.

I Istambul 02.03.2010

P.S 5zvaigznu viesnica istabas pat bankas direktoram neapmaksa menesiem ilgi.
Par to iri var maju iziret!
Neviens to nedaris!
Lauku viesnicas ES, un dazas pilsetas viesnicas dod dzivesvietu darbiniekiem, bet ta nav pasa viesnicas eka!!!
Paligekas, dzivoklu nami, vecakas telpas u.c.
Animatoriem vajag scenarijus, portofolio, projektus un to prezentet publikai.Parasti maksa par pasakumu, par projektu.
Hmm, ko var 5 menesus animet??????

A Anna 03.03.2010

Cienījamās žurka Kornēlija un Eseeseseseseses, nezinu cik Jums ir gadu - vai nu pārāk daudz vai nu pārāk maz, ja Jums 21.gs. ir tik aprobežota un pilna ar aizspriedumiem un stereotipiem domāšana, ja Turciju Jūs asociējat tikai ar prostitūciju...
Runājot par vervēšanu, tad manuprāt tas ir vispār bezjēdzīgi, jo redzēju pati, ka tūristes, tai skaitā no Latvijas, kas laikam izsālkušas pēc vīriešiem, uzmācās visam, kas kustas un laikam par brīvu, es jau nejautāju, mani tas neinteresēja.
Kas attiecas uz "Ekonomika un iespejas Lv ir nesaliidzinaami labaakas", tad vispār smiekli nāk. Jūs paši tam ticat?! Un ziniet, jā, es labāk strādāšu, piemēram, par guest relation manager Antālijas 5 zvaigžņu viesnīcā, saņemšu labu algu, ēdīšu katru dienu viesnīcas restorānā un baudīšu sauli un Vidusjūru, kamēr Jūs apbrīnojat mazo, bet lepno Latviju...Tas ir katra cilvēka personiskā izvēle protams, taču nevajag runāt tik kategoriski par to, ko Jūs nezināt.

I Istambul 03.03.2010

Vispar tadas viesnicas darbiniekiem gatavo est to pasu ko viesiem, bet vini edienu sanem bez glauna servejuma deluxe apdares, jo ta prasa lielu cilvekresursu ieguldijumu.Manas skolotajas draudzenes virs stradaja Baltaja Bura, no galvas neatceros, tas Dubajas hotelis.
Vins tur palidzeja ar prezentaciju Maskavas firmai.
Dzivoja 4dienas cita eka, dienesta dzivokli, kur dzivo ari diplomatu paligi.Edienu viesnica deva labu labo, bet ar kafejnicas garnejumu un cita zale, ne klientu restorana.
Viesu relaksacijas menedzeris ir persona, kura parvalda oficiantus un laika kavetajas sev uzticeta grupina vai ORGANIZE viesu atputu viesnicas stava vai dalja, vai visa viesnica.Nepieciesamas labas datora prasmes, vairaku svesvalodu zinasanas un augsta komunikablitate, speja organizet darbu, laika menedzments u.t.m.l.
P.S zinu, ka viltus patrioti mekle interneta citu valstu minusus un megina biedet potencialos darba mekletajus visas specialitates.
Ar prostituciju nodarboties nevajag piekrist.
Velreiz P.S
Tadas pilsetas, ka Istambul, Kalkuta, Harbina ir augstaks IKP ka visai Baltijai kopa.
To naudas upi, kas atrodas lielajas megapoles var salidzinat ar visas Zviedrijas, Irijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Griekijas IKP kopa nemot.
Tas ir Pasaules klases tranzita, ostu, biznesa centri, ari rupniecibas megapoles, milzu finansu centri.
Panemiet kaut wikipedia un meklejiet angliski pec pilsetas nosaukuma.
Velreiz, Istambul strada vismaz 150000 specialisti un komersanti no ES valstim un pari par 10000ASV pilsoni.Nedomaju, ka visi inzenieri, tirgotaji, finansisti, padzivojusa vecuma komersanti no sikam 5-10kEUR mikrofirmam lidz miljonu korporaciju ipasniekiem butu grecigas neskistas prostitucijas piekriteji.
Libana, Beiruta, finansu centrs sistematiski karu apdraudetaja valsti.
Finansu krizes tur nav, par Beirutu uznema filmu ASV kinokompanijas un Vacijas TV.
Viekarsi, austrumos ir jaievero uzvedibas normas un standarti atbilstosi Jusu mitnes pilsetai un tas dalai.Jazin, kur iet un ka gerbties.
Sikaku info var iegut attiecigo valstu portalos, no kolegiem, radiem, draugiem un par darba un biznesa iespejam- konsulatos, vestniecibas, biznesa padomes.
Jautajiet tad to valstu oficialas iestades un uzziniet Jums vajadzigo.