Enrico Duglass / Enriko Dubass - Kvalitāte un attieksme

Nevienam neiesaku ņemt Enrico Duglass sociālajos portālos un pēc īstā vārda Enriko Dubass par meistaru iekšdarbu remontam. Slikta attieksme pret darbu, neregulāri strādā un nekvalitatīvi dara darbu. Enriko izkrāpa naudu arī par materiāliem, pasakot vienu cenu klientam un veikalā preci nopērkot par citu cenu. VIENMĒR iesaku pārbaudīt teikto ar čekiem no veikala. Darbu veica ļoti lēni! Nevienam nenovēlu šo meistaru!

V viplux 30.01.2014

Es pilnigi piekritu. Zel, ka neizlasiju so atrak. Loti nekvalitativi taisa, nereali lielas cenas - zemaka kvalitate, nepatikams cilveks. So sarakstu var turpinat un turpinat. Dzive vinu parmacis. Pateiksu godigi, ka musu gimene apmierinata par vina izdarito tikai par 10%. Es nereklamesu citus meistarus, bet 100% tadu "meistaru" nevienam neieteiksu! Vina telefons: 20620473 un 29855252.

V v__i__p 01.10.2015

Ты придурок с Юглы, сиди в своем новом проекте в однушке и молчи. Если денег нет, то не нанимай. А если что-то не нравится, нужно в лицо говорить. Медленно или быстро работать, это ему решать! Умники нашлись, обращайтесь в фирмы или нанимайте алкашню! Жена

J janis 84 22.03.2016

Nestradajiet ar vinu. Bus problemu vairak ka darba. Gribu naku gribu nee. Un ja mem paligus tos uzmet. Nepronozejams.