www.sudzibas.lv Enhars nepieklajiga pardeveja

Enhars - nepieklajiga pardeveja

Grebētos pastāstīt par gaļas veikala'' ENHARS'' pārdevēju (vārdā Inese)kura ir ļoti brutāla un nepieklājīga.Tāds iespaids radās iepērkoties ne vienu vien reizi.Par cik dzīvoju blakus šim veikalam tad pārsvarā šeit arī iepērkos,un kā jau katrs no mums vēlos nopirkt kvalitatīvu un svaigu pārtiku,venmēr pievēršu uzmanību temiņam,izskatam utt.un lūk mans stāsts.Tas bija pērnā gada vasarā,svētdienā izlēmu nopirkt svaigo malto gaļiņu,bet man šī gala izskatijās tāda ka apkaltusi,nu un es pajautāju. Kāds termiņs,kad malta,vai svaiga?Mums viss ir ļoti svaigs,maļam tepat uz vietas ....un vispār kas Jums viņai nepatīk!?Viņa Man atbildēja.Vēl piemetināja ka varot pirkt citā veikalā ja neliekas laba.Ta Es noticēju neko sliktu nedomādama nopirku,kaut gan pārnesot mājas manas šaubas apstiprinājās,tomēr šī gaļiņa bij pastāvējusi.Tā bij pirmā saskare ar šo pārdevēju,pēc tam k.kā negribējas vairs iet iepirkties pie šīs pārdevējas,parasti gāju pie otras(vārds Liga)ļoti patiķama.Un tā kadu janvāra dienu iegāju viŗam nopirkt mājas kūpināto desu un protams sagadījās tā ka atkal uztrāpījās Man ši Inese,nu kad Esmu atnākusi tad atpakaļ jau tukšā neiešū,tā Es jautāju lai iedod Man šo desu divus līkumiņus,bet par cik virsējais atšķīrās no pārējiem tad Es palūdzu iedot apakšējos ,nu tad sākās.''Kas Jums atkal nepatīk,viss ir ļoti svaigs,Mums katru dienu ir pievedums,Jums vienmēr k.kas nepatīk,vēlaties apvainot ,nomelnot....Jums tas neizdosies,un vispār ejiet un pērciet tepat Maximā tur ir tāda pati desa vakumā un būs jums svaiga!!!Es biju ļoti pārsteikta par k.ko tādu ko var atļauties pārdevēja,Man pietrūka vārdu,un Es pateicu ka tas ir ļoti nesmuki strīdēties ar pircēju.un tad Inese Man pamācija ka lai Es palasot likuma pielikumu tur esot rakstīts ka pārdevējam tagat arī ir tiesības,ne tikai pircējam.Protams garastāvoklis bij sabojāts uz labu laiku,vairākas dienas pārdzīvoju šo notikumu.domāju pāries,aizmirsīšu bet sāpe liela kad redzu kā šī dāma izrīkojas ar pircējiem un vēl ar vien strādā un nosmejās.p.s.Zinu arī to,ka nebūt nēesmu vienīgā kam tā ir bijis,un kad cilvēki nezin kam pastāstīt,jo tagat daudzos veikalos tādas kā ieteikumu-sūdzību grāmatas vairs nav.Tā Es vairs šajā veikalā neiegriežos vispār,jo nedod dievs atkal to visu klausities,perku Maxima.Ar cieņu Maira