www.sudzibas.lv Enhars Darba vieta, menedžeri

Enhars - Darba vieta, menedžeri

Ar firmas vadību ir tā... Ja ko no Tevis viņām vajag, viss ir ideāli. Tiklīdz tu atsaki cilvēcisku faktoru dēļ, tā uzreiz ir teksts- Aizver muti, tev neviens neprasa!Man ļoti patika šeit strādāt, taču vienā skaistā dienā viss sabruka.... Izlēma apvienot kases un tikt vaļā no pāris cilvēkiem... Ziniet ko, ja vienkārši gribat slēgt ciet, slēdzat veikalu ciet! Es kā labs cilvēks būdams, strādāju nedēļām ilgi bez brīvdienām, NEKO nesaņemu, jo redz, ir mistiski iztrūkumi, kurus sedz no manas algas. Dzirdēju, ka viņām ir speciāli konti, kuros skaita iegūtos "mīnusus". Es pat nebrīnos! Nesen sāku tikai pacelt tirdzniecības vietu, taču redzat, 20 tūkstoši mēnesī (no abām nodaļām) firmai ir par maz! Es pat īsti nevaru izteikt kā es jūtos, kad kaut kāda ne mana darba devēja izturās pret mani kā pret mēslu! Rakstīt šeit sūdzību ir tikai sākums! Iloniņ, Tev drīz būs jāpiedomā pie tā, kā TU izturies pret darbiniekiem! Sajūta ir lieliska novilkt halātu un viņas acu priekšā pagriezties un iet prom no tirdzniecības vietas!!!!!

C