www.sudzibas.lv Energy SIA Krāpšana, slikts serviss

Energy SIA - Krāpšana, slikts serviss

Sveiki, cīņu biedri! Gribu arī savu artavu dot, lai kādam vērtojot potenciālos darbu izpildītājus celtniekus "profesionāļus" nesanāk izveidot sadarbību ar krāpniekiem vai darbus izpildīt nespējīgiem darboņiem.
Tātad - Valmieras darboņi, darbojas grupā, darbus neizpilda un, ja izpilda tad problēmu gadījumā viņas nerisina. Nedod dievs, ne kāda gadījumā ne ko nemaksājiet priekšapmaksā, pazudīs ar visu naudu un nemaz darbus nesāks. Nereti arī ar piegādātājiem nenorēķinās. Sadibinājuši veselu virkni uzņēmumu un ar regularitāti ik pa diviem gadiem likvidē dēļ nodokļu parādiem un dibina jaunus.
Darbības nozare - ventilācijas sistēmas, rekuperācijas sistēmas, siltumsūkņi gaiss-gaiss, Zemes siltumsūkņi, kondicionieru uzstādīšana. Iespējams, ka pievēršas vāl kādai jaunai nozarei.

lai "čakarētu" klientus, piegādātājus un darbiniekus izmantoja vai šobrīd izmanto sekojošas juridiskās personas:
Sia Createx, 44103058758, andreja upīša iela 7, Valmiera, lv-4201, likvidēts 2019 gadā.
Sia Energy,44103123579, andreja upīša iela 7, Valmiera, Valmieras nov. , lv-4201, šobrīd izmanto šo sia.
Sia Dew, 44103119018, Gaujas iela 13 - 24, Valmiera, Valmieras nov. , lv-4201. Šai sia nodokļu parāds 48 929.58 eur, tā kā drīzumā likvidēs.
Sia Hvac Pro, 40203332126, Gaujas iela 13 - 24, Valmiera, Valmieras nov. , lv-4201, no jauna dibināts sia, šobrīd šo sia izmanto aktīvi.
Konti uzņēmumiem - paysera, blueorange bank, kas jau par daudz ko liecina!
Tik pat regulāri kā dibina uzņēmumus vedo arī mājas lapas. Šobrīd kuras darbojas:

R Roberts Malcenieks 22.03.2023

Labdien.
Šeit Energy SIA.
Sāksim ar to ka mums nav nekādas saistības pārējiem šeit minētajiem uzņēmumiem. Nevajag pieņēmumu pasniegt kā patiesu faktu.
Un tagad par mūsu nesaskaņām.
2022 janvārī veicām Jums ventilācijas sistēmas izbūves darbus. Jūs nez kāpēc izdomājāt ka varat mums maksāt tikai pusi, kaut arī nekādu aizrādījumu par kvalitāti vai termiņiem nebija. Vai jūs domājat ka varam darbiniekiem tikai pusi maksāt? Vai arī atbraukt līdz objektam ar pusi mazāk degvielas? Vai veikalā materiālus par pusi cenas iegādāties? Neskatoties uz to pieņēmām Jūsu piedāvājumu saņemt samaksu brīdī kad tiks uzstādīta un palaista ventilācijas iekārta.
PAGĀJA 11 MĒNEŠI.
2022 decembrī saņēmām uzaicinājumu ierasties lai uzstādītu un palaistu ventilācijas iekārtu. Ierodamies objektā un secinām, ka iekārta jau pielikta pie sienas un tai pievienota kondensāta novades caurule. Mums atliek veikt pietrūkstošos urbumus un savienot gaisa vadus āra izvadiem. Tas tiek paveikts. Iekārta tiek palaista. Tad tiek piestādīts rēķins gan par janvārī paveikto, gan decembrī.
Pēc dažām dienām Jūs griežaties pie mums ar pretenziju par to ka no iekārtas plūst ūdens. Vairākās telefona sarunās mēģinām saprast kļūmi un nonākam pie secinājuma ka iekārtai pēc instrukcijas jābūt nevis vienam, bet diviem kondensāta novades pieslēgumiem.
Tālākais Jūsu paziņojums izraisa šoku. Jūs mums nemaksāšot kamēr tas netiks pārbūvēts kā instrukcijā.
Kā Jūs varat kaut ko tādu no mums pieprasīt, ja paši (vai kāds Jūsu pilnvarots ) veidojāt šo kondensāta novadi.
Sarunas gaitā saprotu ka kārtējo reizi mēģināt izvairīties no samaksas par darbu. Tāpēc paziņoju ka rēķinu anulēšu un lai Jūs mums vairs nekad nezvanat.
Kopaina mūsu skatījumā ir šāda. Darbs tika izdarīts. Pasūtītājs ar dažādiem aizbildinājumiem izvairās no maksāšanas. Un ja mums kā izpildītājiem tas neapmierina , tad vēl saņem sūdzību šajā Portāla.

S SergejsD 18.04.2023

Labdien.

Samaksāju par siltumsūkni ap 11000Euro, bet HVAC sola uzstadīt jau vairāk kā mēnesi.
Laikam esmu kārtējais upuris

K KristiineeGr 17.11.2023

Sveiki, vai ir izdevies atgūt naudu ?

J Jolanta Heeren Repina 13.05.2023

Sveiki, arī šeit kārtējais SIA HVAC PRO Valmierā upuris. Samaksāju 14.500€ par siltumsūkni, protams tā arī nedabūju, meloja un aizbildinājās 8 mēnešus. Tagad pieprasīju atgriez naudu. Šodien vēl solīja, ka atdošot. Jebkurā gadījumā, ja tas netiks izdarīts noteiktā laika posmā, vērsīšos policijā, tiesā un, ja vajadzēs, arī pie inkasatoriem. Es tādam krāpniekam (Ronalds Dancis)ne centa negrasos dāvināt!

S SandraPV 02.06.2023

Arī negatīva pieredze jau no 2022.gada jūlija. Ņemot vērā, ka policijā ir jau vairāki iesniegumi, iesaku arī Jums vairs negaidīt... bezjēdzīgi

K KristiineeGr 17.11.2023

Labdien,
Vai kādam no jums ir izdevies atgūt naudu no Rolanda Danča ?

S SandraPV 20.11.2023

Labdien!
Nē (no 2022. gada jūlija sola...). Esmu uzrakstījusi iesniegumu policijā un vērsos pie parādu atgūšanas firmas. Iesaku vērsties policijā un citās instancēs.

A Agate 29.02.2024