www.sudzibas.lv Eneco SIA (Burtu C Lasit Latviski) Neizpildīts durvju pasūtījums 3 mēnesi, priekšapmaksa 547 eiro

Eneco SIA (Burtu C Lasit Latviski) - Neizpildīts durvju pasūtījums 3 mēnesi, priekšapmaksa 547 eiro

Eneco SIA (lasit latviski) reg / nr. 42103071067 tel. +37129489458 Alekseis.

13. 02. 17 g Eneco SIA (c burtu lasit latviski) pasūtījām durvis.
18. 02. 17 izpildes termins
18 februāri veikta priekšapmaksa summa 432 eiro un 115 eiro
pasūtījums noformēts uz blankas SIA Eneco,
bet nav minēti uzvārdi, tikai pasūtīta prece un cenas par vienību
veikta priekšapmaksa š. G.18 februāri, čeki par summu 432 un 115 eiro

Gaidam 3 mēnešus. Februāri izmantojam mazu autobusu un braucam no Siguldas pasi pēc pasūtījuma. Aleksejs teica, ka vel neatnāca fura no Baltkrievijas, pēc tam bija visadī citi iemesli. Noliktava viniem laikam neka nau, pie sienas 10 durvis. Draudēju, ka sūdzēšos patērētāju aizsarddzivas biedrība Aleksejs tikai smejas, nebadās durvis viņam vispār nau, tikai paraugi pie siensas augsta tukša angara mēs braucam piecas reizes no Siguldas, Aleksejs katru reizi melo un smaida tagad vispār neatbild uz mūsu zvaniem, diemžēl nezinu, ka atsūtīt čeku un pasūtījumu lapas foto pasūtījums vekts uz Romualda vārdu jāpieņem Latvija likumu, kurs aizliedz tādiem krāpniekiem nodarboties ar biznesu

Работяга 14.05.2017

Sodien diemzel bez ceka un bez liguma nedrikst neko taisit...ja nesanaks nonemt naudu.. meklejiet ss.lv paradus izpiediesana... apsoliet viniem ka pus naudas var panemt sev... nonemsiet paradu un apmacisiet cilveku stradat...

Andris Sa 19.07.2017

Не советую к ним обращаться, не выполняют свои обязательства, заказывал двери во второй половине мая, на 10 июля была запланирована установка (изначально обещали после Лиго, но не сдержали слово и мы дали им еще пару недель), но никто не приехал и даже не позвонил. На телефон не отвечают, звони хоть по 100 раз - ноль реакции. Если удасться дозвонится, то кормят завтраками. Ездил к ним забрал аванс.

Если вам дорого ваше время - не связывайтесь.

Andris Sa 23.01.2018

так же работают под другим названием - novadoors.lv, обращаться не советую!

SIA NOVADOORS
Reģ.nr.40203075885

SIA"ENECO"
Reģ.nr.42103071067

SIA ENECO - izslēgts no PVN maksātāju reģistra 23.10.2017
Nodokļu parāds 12869.61 EUR

SIA NOVADOORS - Nodokļu parāds 1834.56 EUR

D Durvis Novadoors 29.01.2018

Для справки господину "Andrisovs" компания NOVADOORS не просто продает двери а производит их на месте в Риге, вероятно что вы попали как раз на момент запуска производства который продлился с апреля по сентябрь 2017 года в связи с чем и были задержки, а ваше не понятное рвение очернить репутацию предприятия может иметь последствия в виде уголовного или административного преследования.Для сведения мы не имеем не чего общего с компанией ENECO
С уважением
Администрация SIA NOVADOORS