emihla gustava chokolate, invest68 - alga

Nekad neiesaku strādāt šajā uzņēmumā!! algas netiek izmaksātas laicīgi, pret darbiniekiem izturas kā pret melnstrādniekiem: liek strādāt virsstundas, par kurām nav nekādu piemaksu, vienkārša stundu likme nevis dubulta samaksa!! brīvdienās stundas likme tiek pacelta tikai par 0.20 sant!!
Vadība arī ir ļoti nepateicīga!!

R

A Alina 16.11.2010

Nu tas ka vadība ir nepateiciga ir fakts.Nav svarigi ka tu dari darbu, būtiski vai patīc vai nē.

V Vineta 16.11.2010

Tad jāgriežas Valsts Darba inspekcijā, lai ievieš kārtību!

A Aivis 16.11.2010

Galerijā Centrs vispār notiek bardaks.Lido mušiņas, jo konfektes nav visas svaigas.Apkalpojosais personals ar draugiem stūrī vislaik tusē, ilgi jagaida kamēr apkalpo.Nepārtraukti tiek pļāpāts pa telefonu, kokteiļi ar draugiem un klientiem nav tīkami uz to noskatīties.

A Aivars 26.03.2011

Vadība ir briesmīga, negatīva atmosfera gandrīz visu darbas laiku.

č ČangalsPleška 26.03.2011

A 4emu tut udivljatsja? Sej4as vezde tak! Horo6o, 4to hotj po 4asovuju platjat! V drugih mestah i etogo net!